Alle producten
zoekwoorden [ transparent led mesh screen ] overeenkomen 114 producten.
Hoge helderheid P125 LED Mesh Screen Waterdicht IP67 Voor buiten gevel reclame
| Naam: | LED -maasscherm |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| IP -beoordeling: | IP67 |
Led Point Light Screen P100 Waterdicht DMX SPI LED Mesh Screen
| Grijsschaal: | 16 bit |
|---|---|
| Pixeldichtheid: | Op maat |
| Schermgrootte: | Aanpasbaar |
IP67 Waterdicht RGB Pixel LED Mesh Scherm Buiten P83 LED Mesh voor Pixelscherm Puntlicht & Videowall
| Materiaal: | Pc |
|---|---|
| Productnaam: | LED -maasscherm |
| Naam: | XH-CXG2001S-P83 ((RGB)) |
Gebouw Gevelverlichting P125 DC12V RGB Led Mesh Screen Outdoor DMX512 Flexibel Led Gordijn voor Gebouw
| Materiaal: | Pc |
|---|---|
| Productnaam: | LED -maasscherm |
| Naam: | XH-H2503P12 ((RGB) -P125 |
70% Transparante LED Mesh Display Hoge Helderheid Outdoor LED Mesh
| Naam: | LED -gaasdisplay |
|---|---|
| Transparantiepercentage: | 70% |
| Licht transparant: | ≥75 % |
1m*1m LED gaasscherm met 70% transparantie P50 pixel pitch LED scherm ODM OEM
| keyword: | LED -gaasdisplay |
|---|---|
| Specificaties per kolom: | L300*W300*H150 mm |
| Transparantie: | 70% |
P125 Hoge Kwaliteit Outdoor LED Mesh Scherm 30mm IP67 Waterdicht Commerciële Kwaliteit Voor Gebouwgevel
| Led-levensduur: | 30000H |
|---|---|
| Gewicht: | 1,92 kg/㎡ |
| Specificatie: | Videomuur |
P50 Flexibel LED Mesh Scherm Drone Display Ultralicht 0.8kg IP68 Buitenshows Led Vliegend Scherm Concertpodium Commercieel
| Weerbestendigheid: | Waterdicht en UV-bestendig |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| schermtype: | LED |
P3.91 Aangepaste RGB Full Color LED Transparante Mesh Module Display Holografisch Indoor Led Mesh Scherm
| Helderheid: | 3000 neten |
|---|---|
| Productnaam: | Het holografische Scherm |
| Afgerond: | Oogjes, gemotoriseerd, snel opvouwbaar |
Hangende installatie P6 Transparant LED-scherm 240mm×1000mm met module
| Kleurtemperatuur: | Aanpasbaar |
|---|---|
| kastgrootte: | 240 mm x 1000 mm |
| Materiaal: | PET +RGB +PU |

