Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led mesh screen ] Eşleşme 114 Ürünler.
Yüksek Parlaklık P125 LED Mesh Ekran Dış Cephe Reklamları İçin Su Geçirmez IP67
| İsim: | LED örgü ekran |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP67 |
Led Nokta Işık Ekranı P100 Su Geçirmez DMX SPI LED Mesh Ekran
| Gri ölçek: | 16bit |
|---|---|
| Piksel yoğunluğu: | Özelleştirilmiş |
| Ekran Boyutu: | Özelleştirilebilir |
IP67 Su Geçirmez RGB Piksel LED Mesh Ekran Dış Mekan P83 LED Mesh, Piksel Ekran Nokta Işığı ve Video Duvarı için
| Malzeme: | Pc |
|---|---|
| Ürün adı: | LED örgü ekran |
| İsim: | XH-CXG2001S-P83 (RGB) |
Bina Fasad Işığı P125 DC12V RGB Led Mesh Ekran Dışarı DMX512 Yapı için Esnek Led Perde
| Malzeme: | Pc |
|---|---|
| Ürün adı: | LED örgü ekran |
| İsim: | XH-H2503P12(RGB)-P125 |
% 70 Şeffaflık LED Mesh Ekran Yüksek Parlaklık Dış LED Mesh
| İsim: | LED örgü ekranı |
|---|---|
| Şeffaflık oranı: | % 70 |
| Işık Şeffaf: | ≥75 % |
1m*1m LED Mesh Ekranı %70 Şeffaflık Oranı P50 Piksel Aralığı LED Ekran ODM OEM
| Anahtar kelime: | LED örgü ekranı |
|---|---|
| Sütun başına özellikler: | L300*W300*H150 mm |
| Şeffaflık: | % 70 |
P125 Yüksek Kaliteli Dış LED Mesh Ekranı 30mm IP67 Su geçirmez Ticari Sınıf Bina Cephesi İçin
| LED Ömür Boyu: | 30000 saat |
|---|---|
| Ağırlık: | 1,92 kg/㎡ |
| Şartname: | Video Duvarı |
P50 Esnek LED Mesh Ekranı Drone Ekranı Ultra Hafif 0.8kg IP68 Açık Açık Gösteriler LED Uçan Ekran Konser Sahnesi Ticari
| Hava koşullarına dayanıklılık: | Su geçirmez ve UV ışınlarına dayanıklı |
|---|---|
| Garanti: | 1 Yıl |
| Ekran türü: | NEDEN OLMUŞ |
P3.91 Özel RGB Tam Renkli LED Şeffaf Mesh Modül Ekran Holografik İç Mekan Led Mesh Ekran
| Parlaklık: | 3000 nit |
|---|---|
| Ürün adı: | Holografik Ekran |
| Bitti: | Kuşgözü, Motorlu, Hızlı Katlama |
Asılı P6 Şeffaf LED Ekranı 240mm × 1000mm Modülle
| Renk sıcaklığı: | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Kabine boyutu: | 240mm x 1000mm |
| Malzeme: | PET +RGB +PU |

