Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led mesh screen ] Eşleşme 114 Ürünler.
P15 Yüksek Parlaklık 3D Drone Ekranı IP68 Dış Su geçirmez DC12V Led Mesh Festivaller için Uçan Ekran Etkinlik Gösterileri Marka Tanıtım Reklamı
| Tip: | Koruyucu ekran |
|---|---|
| Ekran Tipi: | NEDEN OLMUŞ |
| Yeniden kullanılabilirlik: | Yeniden Kullanılabilir ve Yıkanabilir |
P25 Piksel Aralığı Rüzgar Geçirgen Yüksek Şeffaflıkta IP67 Su Geçirmez ve Toz Geçirmez Dış Mekan Reklamcılığı için Drone Uçuşlu LED Ekran
| Hava koşullarına dayanıklılık: | Su geçirmez ve toz geçirmez |
|---|---|
| Paket İçeriği: | 1 x Drone Ekranı, Montaj Aksesuarları |
| Işın Açısı: | 160 derece |
P125 RGB PC DMX512 SMD3535 LED Dış Mekan Binaları için Mesh Ekran Kolay Kurulum
| Açık renkli: | RGB |
|---|---|
| Tüp çip rengi: | Tam renk |
| Koruma seviyesi: | IP67 |
Drone Uçan Led Ekran Esnek Şeffaf Led Dış Mekan Reklam Ekranı
| İsim: | drone LED Ekran |
|---|---|
| Dolap Boyutu: | özelleştirilmiş |
| IP derecelendirmesi: | IP67 |
P6 Şeffaf LED Cam Ekran Filmi Yüksek Seri Perakende ve Ofisler için Esnek Ekran
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
Ofis ve Perakende için Şeffaf LED Ekran P6 – Esnek Şeffaf Film Ekran Çözümü
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Premium P6 Ticari Şeffaf LED Ekran – Perakende için Şeffaf LED Ekran
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
High Brightness Transparent Flexible LED Display Film Outdoor Application Glass Window and LED Screen
| Kabine boyutu: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Çap: | 20 mm |
Indoor P3.9 500*500mm 1800-2000cd See Through Full Color RGB Mesh Grille Large Indoor Transparent Glass LED Display Panel Screen
| Parlaklık: | 1800-2000cd/m² |
|---|---|
| Görüntüleme açısı: | 160 ° |
| Ekran boyutu: | 500*500mm |
Esnek Şeffaf LED Mesh Screen125mm Dc12v IP67 Cam Perde Katı Duvar Reklam Kullanımı İçin Modüler
| Piksel Aralığı: | 125mm |
|---|---|
| Ömür boyu: | 30.000 saat |
| Ekran Fonksiyonu: | Video |

