Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led mesh screen ] Eşleşme 114 Ürünler.
En Yeni Ürün P143 DMX512 RGB Su Geçirmez Nokta Işıkları Noel Işıkları Esnek Şeffaf Led Mesh Ekran Ekranı
| Ürün adı: | LED örgü ekran |
|---|---|
| Güç: | 37W |
| LED çip: | SMD3535 |
Açık Led Mesh Ekranı Dış Su geçirmez IP67 P50 Yapı için Esnek Led Perde
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Ekran Boyutu: | Özelleştirilebilir |
Şeffaf LED Mesh Ekranı Dış LED Nokta Işık Ekranı IP67 12V
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Tüp çip rengi: | Tam renk |
| Kullanım: | Dış mekan, kapalı |
Dış Mekan Dekorasyonu IP67 Şeffaf Reklam LED Ekran P143 Esnek Nokta Işığı PC Malzemesi Led Mesh Ekran
| Malzeme: | Pc |
|---|---|
| Ürün adı: | LED örgü ekran |
| İsim: | XH-CXG3003P12 (RGB) -P143 |
IP67 Su Geçirmez 12V Şeffaf Tam Renkli LED Mesh Ekran Video Izgara Ekran Dış Mekan Kullanımı için Bina Nokta Işıkları
| İsim: | LED örgü duvarı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP67 |
IP67 Dış Açık Şeffaf LED Mesh Ekranı Katı Duvar, Çelik Yapı ve Reklam Ekranları için Modüler
| Kabin Ağırlığı: | 2,9 kg/㎡ |
|---|---|
| Tüp çip rengi: | Tam renkli |
| Renk: | RGB |
Su Geçirmez LED File Ekran P100 Dış Mekan / İç Mekan Reklamcılığı İçin
| Ürün adı: | Perde Duvar Dış Mekan Şeffaf Kafa LED ekran, şeffaf LED ekran |
|---|---|
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş, özel yapılmış, 5m x 3m, 1000x1500mm, 1500mm*250mm |
| Tüp çip rengi: | Tam renk |
Dış Mekan LED File Ekran Su Geçirmez IP67 Yüksek Parlaklık P125 Cephe Reklam Ekranı İçin
| İsim: | Dışarıdaki LED Mesh Ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP67 |
Yüksek Parlaklık Dış Mekan Şeffaf LED Ekran Bina Cephe Reklam Video Duvar Perdesi File Esnek Led Ekran
| İsim: | LED örgü ekran |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP67 |
Sağlam Duvar ve Cam Perde Reklamları İçin IP67 Su Geçirmez LED Mesh Ekran Şeffaf Modüler Ekran
| Piksel Aralığı: | 31 mm |
|---|---|
| Ömür boyu: | 30.000 saat |
| Ekran Fonksiyonu: | Video |

