Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led mesh screen ] Eşleşme 114 Ürünler.
Yüksek Parlaklık P3.9 İç Mekan Tam Renkli LED Ekran 5V 3D Duvar Reklam Ekranı
| İsim: | İçeride tam renkli LED ekran |
|---|---|
| Tüp çip rengi: | Tam renk |
| RGB: | 1R1G1B |
Drone Sihirli Halı Ekranı ile Şeffaf Uçan LED Ekran Dış Reklam için Şarj edilebilir LED Film Ekranı
| İsim: | drone LED Ekran |
|---|---|
| Dolap Boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP Derecelendirmesi: | IP67 |
Esnek LED Perde Duvar Ekranı Yüksek Şeffaflık P83 IP67 PC Gövde Nokta Işığı
| Ekran modu: | Bilgisayar/Master senkronizasyonu |
|---|---|
| LED Miktar: | 1 adet |
| Modül boyutu: | 100mm*1000mm |
Flexible Led Screen High Transparency Mesh Led Display Curtain Screen Customized Led Strip Length For Outdoor Advertising
| İsim: | Pixel Mesh LED ekran |
|---|---|
| Kabine boyutu: | özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP67 |
Yüksek Parlaklık P2.6 4000-4500cd Şeffaf Tam Renkli RGB File Izgara Büyük İç Mekan Şeffaf Cam LED Ekran Paneli
| LED tipi: | SMD |
|---|---|
| Tedarikçi Türü: | Orijinal üretici, ODM, OEM |
| Çalışma voltajı: | DC5V |
Mesh ızgara Ekranı Yüksek parlaklık RGB P2.6 Büyük İç Cam LED Ekranı
| Ömür boyu: | 50.000 saat |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | 5000k |
| Ekran Boyutu: | Özelleştirilebilir |
7500cd/m² Parlaklık Drone LED Ekran IP65 Su Geçirmez 100000 Saat Ömür Festival ve Stadyumlar İçin
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş, Özel Yapılmış, 5m x 3m, |
|---|---|
| Tüp çip rengi: | tam renk |
| Kullanım: | Dış mekan, kapalı, yarı dışa dönük |
Ultra ince LED Şeffaf Ekran Filmi P20 Ticari Pencere Camında Kristal Ekran
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
Yüksek Çözünürlüklü LED Ekran P3.91-7.8 IP65 Yüksek Şeffaflık Pencere Ekranı Reklam İçin
| İsim: | Yüksek çözünürlüklü LED ekran |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması: | smd1921 |
| Tüp çip rengi: | Tam renk |
Kapalı alan reklamcılığı Esnek Şeffaf Ekran P6 LED Ekran Filmi
| İsim: | şeffaf ekran |
|---|---|
| Kullanım: | kapalı reklam |
| Piksel: | 6 mm |

