Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led mesh screen ] Eşleşme 114 Ürünler.
Çözünür Modüler LED Mesh Ekranı 50mm IP67 Çelik Yapı Cam Perde ve Dış Reklam için Rated
| Piksel Aralığı: | 50 mm |
|---|---|
| Ömür boyu: | 30.000 saat |
| Ekran Fonksiyonu: | Video |
Yüksek Parlaklık P3.91 SMD1921 Şeffaf Tam Renkli RGB Mesh Izgara Büyük İç Mekan Şeffaf Cam LED Ekran Paneli Ekran
| Ürün adı: | LED ızgara ekranı |
|---|---|
| Görüntüleme açısı: | 160 ° |
| LED kaynak: | SMD1921 |
LED Şeffaf Film Ekran 220V P6 Ultra İnce, Yüksek Parlaklık, Kolay Kurulum Reklam
| İsim: | Süper ince şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Piksel perdesi: | P6 |
Cam Modül Ekranında HD Şeffaf Kristal Netliğinde Ekran 3D LED Cam Reklam Ekranı
| İsim: | Süper ince şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Piksel perdesi: | P6 |
P6 Kolay Kurulum Yumuşak LED Cam Film Ekranı Cam Reklamcılığı Amacıyla Şeffaf LED Ekran
| Name: | Super Slim Transparent LED Display Film |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Pixel Pitch: | P6 |
Perakende Pencereleri ve Mağaza Reklamları için Yüksek Şeffaflıklı LED Şeffaf Film Ekranı 5v
| İsim: | Süper ince şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Piksel Aralığı: | P6 |
High Brightness See Through Full Color RGB P3.9 500*1000mm Mesh Grille Large Indoor Transparent Glass LED Display Panel Screen
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
|---|---|
| Ekran boyutu: | 500*1000mm |
| Piksel perdesi: | 3,9 mm |
Kapalı Alan LED Şeffaf Film Ekran Kendinden Yapışkanlı Esnek P10 Reklam Ekranı Cam Üzerinde
| Screen Type: | Transparent |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Feature: | Easy Installation |
P62.5 RGB Led Net Ekran Ekranı SMD5050 Mesh Perde Led Ekran Esnek Led Perde Dış Mekan Bina Cephesi için Piksel Işıkları
| Malzeme: | Pc |
|---|---|
| Ürün adı: | LED örgü ekran |
| İsim: | XH-CXG2001S-P62.5(RGB) |
P15 LED Drone Ekranı Ultra Hafif Yüksek Parlaklık Hava Reklam Etkinlikleri için Uçan LED Mesh Ekranı Sahne Gösteri Açık Sky Media Ekranı Programlanabilir WiFi Kontrolü Kolay Kurulum
| Modül Boyutu: | 1000*1000mm, |
|---|---|
| Başvuru: | Bina Dekorasyonu |
| Minimum Sipariş Miktarı: | Şarj Edilebilir Lityum İyon |

