Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ transparent led mesh screen ] dopasowanie 114 produkty.
Przezroczysty modułowy ekran LED Mesh 50mm z klasą IP67 do szklanych fasad i reklam zewnętrznych na konstrukcjach stalowych
| Rozstaw pikseli: | 50mm |
|---|---|
| Życie: | 30 000 godzin |
| Funkcja wyświetlacza: | Wideo |
Wysoka jasność P3.91 SMD1921 Przezroczysty Pełnokolorowy RGB Siatkowy Grill Duży Wewnętrzny Przezroczysty Szklany Ekran LED
| Nazwa produktu: | Ekran kratki LED |
|---|---|
| Kąt oglądania: | 160 ° |
| Źródło LED: | SMD1921 |
Przezroczysty ekran foliowy LED 220V P6 Ultra cienki, wysoka jasność, łatwy w instalacji reklama
| Nazwa: | Super Slim Transparent LED Film |
|---|---|
| OEM lub ODM: | Tak |
| Piksel: | P6 |
Przezroczysty wyświetlacz HD Crystal Clear na module szklanym, wyświetlacz 3D LED, szklany ekran reklamowy
| Nazwa: | Super Slim Transparent LED Film |
|---|---|
| OEM lub ODM: | Tak |
| Piksel: | P6 |
P6 Łatwa instalacja Miękki ekran ze szklaną folia LED Przejrzysty wyświetlacz LED do celów reklamowych ze szkła
| Name: | Super Slim Transparent LED Display Film |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Pixel Pitch: | P6 |
Wysokiej przejrzystości LED Transparent Film Display 5v do sprzedaży detalicznej okien i reklamy w sklepach
| Nazwa: | Super Slim Transparent LED Film |
|---|---|
| OEM lub ODM: | Tak |
| Piksel: | P6 |
High Brightness See Through Full Color RGB P3.9 500*1000mm Mesh Grille Large Indoor Transparent Glass LED Display Panel Screen
| Temperatura pracy: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
|---|---|
| Wymiar ekranu: | 500*1000 mm |
| Piksel: | 3,9 mm |
Przezroczysty ekran foliowy LED do wnętrz, samoprzylepny, elastyczny P10, wyświetlacz reklamowy na szkle
| Screen Type: | Transparent |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Feature: | Easy Installation |
P62.5 RGB Led Net Display Screen SMD5050 Mesh Curtain Led Screen Flexible Led Curtain Pixel Lights dla zewnętrznych elewacji budynków
| Tworzywo: | PC |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Ekran siatki LED |
| Nazwa: | XH-CXG2001S-P62.5(RGB) |
P15 LED Drone Display Screen Ultra Lekki Ekran Siatkowy LED o Wysokiej Jasności do Reklam Powietrznych, Wydarzeń, Pokazów Scenicznych, Zewnętrznych Wyświetlaczy Medialnych w Powietrzu, Programowalny Sterowanie przez WiFi, Łatwa Instalacja
| Rozmiar modułu: | 1000*1000mm, |
|---|---|
| Aplikacja: | Dekoracja budynku |
| Typ baterii: | Akumulator litowo-jonowy |

