Alle producten
zoekwoorden [ transparent led mesh screen ] overeenkomen 114 producten.
Transparant Modulair LED Mesh Scherm 50mm IP67 Geschikt voor Stalen Structuur Glazen Gordijn en Buitenreclame
| Pixelafstand: | 50 mm |
|---|---|
| Levensduur: | 30.000 uur |
| Weergavefunctie: | Video |
Hoge helderheid P3.91 SMD1921 Zie door volle kleur RGB Mesh Grille Groot Indoor Transparent Glass LED Display Panel Scherm
| Productnaam: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| kijkhoek: | 160 ° |
| LED -bron: | SMD1921 |
LED Transparante Filmscherm 220V P6 Ultra Dun, Hoge Helderheid, Eenvoudig te Installeren reclame
| Naam: | Super slanke transparante LED -displayfilm |
|---|---|
| OEM of ODM: | Ja |
| Pixelveld: | P6 |
HD-transparante kristalhelder scherm op glasmodule 3D-LED-scherm voor glasreclame
| Naam: | Super slanke transparante LED -displayfilm |
|---|---|
| OEM of ODM: | Ja |
| Pixelveld: | P6 |
P6 Gemakkelijk te installeren zacht LED-glasfilmscherm doorzichtig LED-scherm voor glasreclame
| Name: | Super Slim Transparent LED Display Film |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Pixel Pitch: | P6 |
Zeer Transparante LED Transparante Film Display 5v voor Winkelruiten & Etalage Reclame
| Naam: | Super slanke transparante LED -displayfilm |
|---|---|
| OEM of ODM: | Ja |
| Pixelhoogte: | P6 |
High Brightness See Through Full Color RGB P3.9 500*1000mm Mesh Grille Large Indoor Transparent Glass LED Display Panel Screen
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
|---|---|
| Schermdimensie: | 500*1000 mm |
| Pixelveld: | 3,9 mm |
Indoor LED Transparent Film Screen Self-Adhesive Flexible P10 Advertising Display on Glass
| Screen Type: | Transparent |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Feature: | Easy Installation |
P62.5 RGB Led Net Display Scherm SMD5050 Mesh Gordijn Led Scherm Flexibel Led Gordijn Pixel Lichten voor Buitengevel
| Materiaal: | Pc |
|---|---|
| Productnaam: | LED -maasscherm |
| Naam: | (RGB) XH-CXG2001S-P62.5 |
P15 LED Drone Display Scherm Ultra Lichtgewicht Hoge Helderheid Vliegend LED Mesh Scherm voor Luchtadvertenties Evenementen Podiumshow Buiten Sky Media Display Programmeerbare WiFi Controle Eenvoudige Installatie
| Modulegrootte: | 1000*1000mm, |
|---|---|
| Sollicitatie: | Bouwdecoratie |
| Batterijtype: | Oplaadbare lithium-ion |

