Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ transparent led mesh screen ] dopasowanie 114 produkty.
P15 Wysokiej jasności 3D Drone Screen IP68 Outdoor Waterproof DC12V Led Mesh Flying Screen for Festivals Event Shows Promocja marki Reklama
| Typ: | Ekran ochronny |
|---|---|
| Typ wyświetlacza: | PROWADZONY |
| Możliwość ponownego użycia: | Wielokrotnego użytku i można prać |
P25 Pixel Pitch Wiatrprzepuszczalny Wysokoprzezroczyste IP67 wodoodporne i bestę Drone Latający ekran LED do reklamy zewnętrznej
| Odporność na warunki atmosferyczne: | Wodoodporny i pyłoszczelny |
|---|---|
| Pakiet zawiera: | 1 x ekran drona, akcesoria montażowe |
| Kąt wiązki: | 160 stopni |
P125 RGB PC DMX512 SMD3535 LED Mesh Display do Zewnętrznych Budynków Łatwa Instalacja
| Jasny kolor: | RGB |
|---|---|
| Kolor chipów rurkowych: | Pełny kolor |
| Poziom ochrony: | IP67 |
Drone Latający Ekran Led Elastyczny Przejrzysty Ekran Reklamowy Led Zewnętrzny
| Nazwa: | Wyświetlacz LED drona |
|---|---|
| rozmiar szafki: | dostosowane |
| Ocena IP: | IP67 |
P6 Przejrzysty film LED ze szkła ekranu elastyczny do sprzedaży detalicznej i biura
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
Przezroczysty ekran LED P6 do biur i handlu detalicznego – elastyczne rozwiązanie w postaci przezroczystego wyświetlacza foliowego
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Premium P6 Komercyjny przezroczysty ekran LED
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
High Brightness Transparent Flexible LED Display Film Outdoor Application Glass Window and LED Screen
| Rozmiar szafki: | dostosowane |
|---|---|
| Ocena IP: | IP67 |
| Średnica: | 20 mm |
Indoor P3.9 500*500mm 1800-2000cd See Through Full Color RGB Mesh Grille Large Indoor Transparent Glass LED Display Panel Screen
| Jasność: | 1800-2000cd/m² |
|---|---|
| Kąt oglądania: | 160 ° |
| Wymiar ekranu: | 500*500 mm |
Elastyczny przezroczysty ekran LED Mesh 125mm DC12V IP67 modułowy do szklanych ścian kurtynowych i reklamowych
| Rozstaw pikseli: | 125mm |
|---|---|
| Życie: | 30 000 godzin |
| Funkcja wyświetlacza: | Wideo |

