All Products
Keywords [ transparent led mesh screen ] match 115 Products.
P15 High Brightness 3D Drone Screen IP68 Outdoor Waterproof DC12V Led Mesh Flying Screen for Festivals Event Shows Brand Promotion Advertising
| Type: | Protective Screen |
|---|---|
| Display Type: | LED |
| Reusability: | Reusable And Washable |
P25 Pixel Pitch Wind-permeable Highly Transparent IP67 Waterproof and Dustproof Drone Flying LED Screen for Outdoor Advertising
| Weatherresistance: | Waterproof And Dustproof |
|---|---|
| Packageincludes: | 1 X Drone Screen, Mounting Accessories |
| Beam Angle: | 160 Degree |
P125 RGB PC DMX512 SMD3535 LED Mesh Display For Outdoor Buildings Easy Installation
| Light Color: | RGB |
|---|---|
| Tube Chip Color: | Full Color |
| Protection Level: | IP67 |
Drone Flying Led Display Screen Flexible Transparent Led Outdoor Advertising Display
| Name: | Drone LED Display |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Ip Rating: | IP67 |
Transparent LED Screen P6 for Office & Retail – Flexible Transparent Film Display Solution
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Premium P6 Commercial Transparent LED Screen – See-Through LED Display Screen for Retail
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P6 Transparent LED Glass Display Film Flexible Screen for High-End Retail & Offices
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
High Brightness Transparent Flexible LED Display Film Outdoor Application Glass Window and LED Screen
| Cabinet Size: | Customized |
|---|---|
| Ip Rating: | IP67 |
| Diameter: | 20mm |
Indoor P3.9 500*500mm 1800-2000cd See Through Full Color RGB Mesh Grille Large Indoor Transparent Glass LED Display Panel Screen
| Brightness: | 1800-2000cd/m² |
|---|---|
| Viewing Angle: | 160° |
| Screen Dimension: | 500*500mm |
Flexible Transparent LED Mesh Screen125mm Dc12v IP67 Modular For Glass Curtain Solid Wall Advertising Use
| Pixel Pitch: | 125mm |
|---|---|
| Lifetime: | 30,000 Hours |
| Display Function: | Video |

