Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent led mesh screen ] αντιστοιχία 114 προϊόντα.
P15 Υψηλή φωτεινότητα 3D Drone Screen IP68 εξωτερική αδιάβροχη DC12V Led Mesh Flying Screen για φεστιβάλ Εκδηλώσεις Εκδηλώσεις Προώθηση μάρκας Διαφήμιση
| Τύπος: | Προστατευτική οθόνη |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | LED |
| Επαναχρησιμοποίηση: | Επαναχρησιμοποιήσιμο και Πλέσιμο |
P25 Pixel Pitch Wind-permeable Highly Transparent IP67 Waterproof and Dustproof Drone Flying LED Screen για εξωτερική διαφήμιση
| Αντοχή στις καιρικές συνθήκες: | Αδιάβροχος και dustproof |
|---|---|
| Το πακέτο περιλαμβάνει: | 1 x Οθόνη Drone, Αξεσουάρ τοποθέτησης |
| Γωνία δέσμης: | 160 βαθμός |
P125 RGB PC DMX512 SMD3535 LED Mesh Display για εξωτερικά κτήρια Εύκολη εγκατάσταση
| Ανοικτό χρώμα: | RGB |
|---|---|
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | Πλήρες χρώμα |
| Επίπεδο προστασίας: | IP67 |
Δείκτης εκτίμησης με φως Led Flying Drone Ελαστικός διαφανής LED εξωτερικός διαφημιστικός πίνακας
| Ονομα: | Οθόνη LED drone |
|---|---|
| μέγεθος ντουλαπιού: | προσαρμοσμένη |
| Διαβάθμιση IP: | IP67 |
P6 Διαφανής ταινία οθόνης LED γυαλιού Εύκαμπτη οθόνη για καταστήματα λιανικής και γραφεία υψηλών προδιαγραφών
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
Διαφανής οθόνη LED P6 για γραφεία & λιανική – Ευέλικτη διαφανής λύση οθόνης φιλμ
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Πρωταθλήτρια διαφανής εμπορική οθόνη LED P6
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
High Brightness Transparent Flexible LED Display Film Outdoor Application Glass Window and LED Screen
| Μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
| Διάμετρος: | 20mm |
Indoor P3.9 500*500mm 1800-2000cd See Through Full Color RGB Mesh Grille Large Indoor Transparent Glass LED Display Panel Screen
| Λάμψη: | 1800-2000CD/m² |
|---|---|
| γωνιά προβολής: | 160 ° |
| Διάσταση οθόνης: | 500*500mm |
Ευέλικτη διαφανής οθόνη LED 125mm Dc12v IP67 Μοδική για γυάλινη κουρτίνα
| Pixel Pitch: | 125 mm |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 30.000 Ώρες |
| Λειτουργία εμφάνισης: | Βίντεο |

