All Products
Keywords [ engineering wall washing lamp series xh xq4028 ] match 0 Products.
Sorry!
Your search "engineering wall washing lamp series xh xq4028" match no products.
You can Request A Quote to let us to match products for you.
Related Products
Led Holographic 3D Film Advertising Display High Brightness Transparent Display Ideal for Retail Stores Shopping Malls Exhibition Booths
| Transparency | 90% |
|---|---|
| Package | Roll |
| Displaytype | Holographic Projection |
| Viewing Angle | 160degrees |
High Transparent Holographic LED Screen Display Glass Window Video Wall Indoor Use
| Pixels | 3.91mm |
|---|---|
| Projection Type | Front and Rear Projection |
| Transmittance | 95% |
| Average Power | 240W/m² |
China's Best Hologram P3.91 Holographic LED Display High Transparency Screen for Retail Education Subway Wayfinding Car Use
| Installationtype | Wall-mounted or free-standing |
|---|---|
| Lifetime | 10000 Hours |
| Powerconsumption | 300W |
| Average Power | 300W/m² |
P2.5 Holographic LED Screen Programmable WiFi Control for Store Window Display Glass Curtain Wall Retail Mall Elevator Screens Advertising Ultra Transparent High Brightness Flexible LED Display
| Installation Method | Ceiling-mounted/Hanging |
|---|---|
| Weight Approx | 2KG/sqm |
| Projection Type | Front and Rear Projection |
| Roll Size | 250x1000mm |
P6.25 5000cd Ultra-Thin Easy Install Low Power High Impact Transparent LED Holographic Screen for Glass Windows
| Average Power | 300W/m² |
|---|---|
| Led Chip | SMD2222 |
| Pixels | 6.25mm |
| Working Voltage | DC12V |
IndoorP3.91 Holographic Display Projection White Holographic Spliceable LED Screen
| Pixels | 3.91mm |
|---|---|
| Projection Type | Front and Rear Projection |
| Transmittance | 95% |
| Average Power | 240W/m² |
P6 High Transparency High Brightness Low Power Indoor LED Film Screen Shopping Mall Window Advertising Screen
| Name | Transparent Display Screen |
|---|---|
| Screen Dimension | Customized |
| Working Temperature | -20℃~65℃ |
| Cabinet Size | Customized |
P5 2500cd Digital Advertising Display Indoor LED Film Display with Easy Peel and Stick Installation for Shop Window
| Name | Transparent Display Screen |
|---|---|
| Screen Dimension | Customized |
| Working Temperature | -20℃~65℃ |
| Cabinet Size | Customized |

