Alle producten
zoekwoorden [ engineering wall washing lamp series xh xq4028 ] overeenkomen 0 producten.
Sorry!
jouw zoektocht "engineering wall washing lamp series xh xq4028" komen niet overeen met producten.
U kunt Vraag een offerte aan om ons producten voor u te laten matchen.
Related Products
Led Holographic 3D Film Advertentie Display Hoog helderheid Transparante Display Ideaal voor winkels Winkelcentra Expositiebooths
| Transparantie | D1863054 |
|---|---|
| pakket | Rollen |
| Weergavetype | holografische projectie |
| Kijkhoek | 160 graden |
Hoge Transparante Holografische LED Scherm Display Glas Raam Videowand Binnen Gebruik
| Pixels | 3,91 mm |
|---|---|
| Projectietype | Voor en Achterprojectie |
| Doorlaatbaarheid | 95% |
| Gemiddeld vermogen | 240w/m² |
China's Beste Hologram P3.91 Holografische LED Display Scherm met Hoge Transparantie voor Detailhandel, Onderwijs, Metro en Wegwijzers voor Auto's
| Installatietype | Aan de muur bevestigd of free-standing |
|---|---|
| Levensduur | 10000 uur |
| Stroomverbruik | 300W |
| Gemiddeld vermogen | 300 W/m² |
P2.5 Holografisch LED-scherm Programmeerbare WiFi-besturing voor winkelvensterbeeldscherm Glas gordijnmuur Winkelcentrum Liftbeeldschermen Reclame Ultra-transparant Hoge helderheid Flexibel LED-display
| Installatiemethode | Plafondmontage/hangend |
|---|---|
| Gewicht ca. | 2 kg/m2 |
| Projectietype | Voor en Achterprojectie |
| Rolgrootte | 250x1000mm |
P6.25 5000cd Ultra-dun, eenvoudig te installeren, laag vermogen, hoge impact, transparant LED-holografisch scherm voor glazen ramen
| Gemiddeld vermogen | 300 W/m² |
|---|---|
| LED-CHIP | SMD2222 |
| Pixels | 6,25 mm |
| Werkspanning | DC12V |
Indoor P3.91 Holografische Display Projectie Witte Holografische Splicable LED Scherm
| Pixels | 3,91 mm |
|---|---|
| Projectietype | Voor en Achterprojectie |
| Doorlaatbaarheid | 95% |
| Gemiddeld vermogen | 240w/m² |
P6 Hoge transparantie Hoge helderheid Laag vermogen Indoor LED Film Screen Winkelcentrum Venster Reclame scherm
| Naam | Transparant beeldscherm |
|---|---|
| Schermafmeting | aangepast |
| Werktemperatuur | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
| Kastgrootte | aangepast |
P5 2500cd Digitaal advertentiebeeldscherm Indoor LED-filmbeeldscherm met makkelijke afschildering en installatie voor winkelvensters
| Naam | Transparant beeldscherm |
|---|---|
| Schermafmeting | aangepast |
| Werktemperatuur | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
| Kastgrootte | aangepast |

