Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ engineering wall washing lamp series xh xq4028 ] αντιστοιχία 0 προϊόντα.
Συγνώμη!
η αναζήτησή σας "engineering wall washing lamp series xh xq4028" δεν ταιριάζουν προϊόντα.
μπορείτε Ζητήστε ένα απόσπασμα για να μας επιτρέψετε να ταιριάξουμε προϊόντα για εσάς.
Related Products
LED ολογραφική 3D διαφημιστική οθόνη υψηλής φωτεινότητας διαφανής οθόνη ιδανική για καταστήματα λιανικής πώλησης εμπορικά κέντρα εκθέσεων
| Διαφάνεια | 90% |
|---|---|
| πακέτο | Ρολό |
| Τύπος οθόνης | ολογραφική προβολή |
| Γωνία θέασης | 160 μοίρες |
Υψηλής διαφάνειας ολογραφική οθόνη LED οθόνης γυαλί παράθυρο βίντεο τοίχος εσωτερική χρήση
| Pixels | 3,91 χλστ |
|---|---|
| Τύπος προβολής | Μπροστινό και πίσω μέρος προβολή |
| Διαπερατότητα | 95% |
| Μέση Ισχύς | 240w/m² |
Η καλύτερη ολόγραμμα της Κίνας P3.91 Ολόγραφική οθόνη LED υψηλής διαφάνειας για την εκπαίδευση λιανικής
| Τύπος εγκατάστασης | Wall-mounted ή??????????? |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής | 10000 ώρες |
| Κατανάλωση ρεύματος | 300W |
| Μέση Ισχύς | 300W/m² |
Οθόνη LED Holographic P2.5 με Προγραμματιζόμενο Έλεγχο WiFi για Βιτρίνα Καταστήματος, Γυάλινο Τοίχο Κουρτίνας, Οθόνες Ανελκυστήρα Εμπορικού Κέντρου, Διαφήμιση, Εξαιρετικά Διαφανής, Υψηλής Φωτεινότητας, Εύκαμπτη Οθόνη LED
| Μέθοδος Εγκατάστασης | Τοποθετημένο στην οροφή/Κρεμαστό |
|---|---|
| Βάρος περίπου | 2 kg/τ.μ. |
| Τύπος προβολής | Μπροστινό και πίσω μέρος προβολή |
| Μέγεθος ρολού | 250x1000mm |
P6.25 5000cd Εξαιρετικά Λεπτή Εύκολη Εγκατάσταση Χαμηλής Κατανάλωσης Ενέργειας Υψηλής Επίπτωσης Διαφανής Οθόνη LED Ολογραφικής Προβολής για Τζαμένιες Βιτρίνες
| Μέση Ισχύς | 300W/m² |
|---|---|
| LED CHIP | SMD2222 |
| Pixels | 6,25 χιλιοστά |
| Τάση εργασίας | DC12V |
Οθόνη προβολής P3.91 εσωτερικού χώρου Ολογραφική Λευκή Ολογραφική Συνδέσιμη οθόνη LED
| Pixels | 3,91 χλστ |
|---|---|
| Τύπος προβολής | Μπροστινό και πίσω μέρος προβολή |
| Διαπερατότητα | 95% |
| Μέση Ισχύς | 240w/m² |
P6 High Transparency High Brightness Low Power Indoor LED Film Screen Shopping Mall Window Advertising Screen
| Ονομα | Διαφανής οθόνη |
|---|---|
| Διάσταση οθόνης | προσαρμοσμένη |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
| Μέγεθος ντουλαπιού | προσαρμοσμένη |
P5 2500cd Ψηφιακή διαφημιστική οθόνη εσωτερική οθόνη LED με φιλμ με εύκολη εγκατάσταση για παράθυρο καταστήματος
| Ονομα | Διαφανής οθόνη |
|---|---|
| Διάσταση οθόνης | προσαρμοσμένη |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
| Μέγεθος ντουλαπιού | προσαρμοσμένη |

