All Products
Keywords [ engineering line lamp series xh xt2228 ] match 0 Products.
Sorry!
Your search "engineering line lamp series xh xt2228" match no products.
You can Request A Quote to let us to match products for you.
Related Products
IndoorP3.91 Holographic Display Projection White Holographic Spliceable LED Screen
| Pixels | 3.91mm |
|---|---|
| Projection Type | Front and Rear Projection |
| Transmittance | 95% |
| Average Power | 240W/m² |
P6 High Transparency High Brightness Low Power Indoor LED Film Screen Shopping Mall Window Advertising Screen
| Name | Transparent Display Screen |
|---|---|
| Screen Dimension | Customized |
| Working Temperature | -20℃~65℃ |
| Cabinet Size | Customized |
P5 2500cd Digital Advertising Display Indoor LED Film Display with Easy Peel and Stick Installation for Shop Window
| Name | Transparent Display Screen |
|---|---|
| Screen Dimension | Customized |
| Working Temperature | -20℃~65℃ |
| Cabinet Size | Customized |
P10 Crystal Clear High Brightness Showcase LED Film Screen Transform Your Store Window Into a Digital Billboard
| Name | Transparent Display Screen |
|---|---|
| Screen Dimension | Customized |
| Working Temperature | -20℃~65℃ |
| Cabinet Size | Customized |
High Brightness P3.9 Double-side LED Holographic Display 3000cd Lightweight for Easy Setup for Retail
| Average Power | 300W/m² |
|---|---|
| Led Chip | SMD2222 |
| Pixels | 6.25mm |
| Working Voltage | DC12V |
P125 High Quality Outdoor LED Mesh Screen 30mm IP67 Waterproof Commercial Grade For Building Facade
| Led Lifetime | 30000h |
|---|---|
| Weight | 1.92kg/㎡ |
| Specification | Video Wall |
| Viewingangle | 160° |
Easy Installation P3.91 High Brightness Holographic Invisible Transparent Led Screen 3000cd Outdoor Led Advertising Screen
| Warranty | 1Years |
|---|---|
| Module Weight | 3.5Kg/㎡ |
| Pixels | 3.91mm |
| Usage | Indoor |
Home LED Transparent Film Screen P8 RGB Full Color DC5V
| LED Device | 1314RGB |
|---|---|
| Grayscale | 16bit |
| Weight | 4kg/m² |
| Screen Type | Transparent |

