Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ engineering line lamp series xh xt2228 ] Eşleşme 0 Ürünler.
Üzgünüm!
aramanız "engineering line lamp series xh xt2228" hiçbir maç.
Şunları yapabilirsiniz Teklif isteği sizin için ürünleri eşleştirmemize izin vermek için.
Related Products
P30 Yüksek Parlaklık LED Mesh Drone Ekranı Duvar Montajı Dış Reklam ve Etkinlik Görüntüleri için Büyük Yüksek Teknoloji Hafif İnce Uçan Ekran
| Color Temperature | Customizable |
|---|---|
| Life Span | 100000hours |
| Connectivity | Wireless communication (Wi-Fi/4G) |
| Weatherresistance | Waterproof and Dustproof |
P7.82 Yüksek Parlaklıklı LED Holografik Ekran Cam Montajı için Şeffaf Ultra İnce Hafif Büyük Ekran Alışveriş Merkezi, Perakende Pencere ve Marka Tanıtımı için
| Technology | Virtual Imaging Technology |
|---|---|
| Package | Roll |
| Roll Size | 1000*250mm |
| Module Weight | 3.5Kg/㎡ |
P7.82 Reklam için Holografik Şeffaf Yüksek Şeffaflık Arka Projeksiyon Ekran Filmi Cam Pencere Farklı Boyutlar
| Güç Tüketimi | Max 400W/Sqm |
|---|---|
| Gerilim | 110-240V |
| Çalışma Gerilimi | DC12V |
| Led çip | SMD2222 |
Esnek P25 Bayrak Bayrağı Dışarıda Ultra Şeffaf Drone Show Reklam LED Sihirli Halı AğıUçan LED Ekranı
| Parlaklık | 5000 nit'e kadar ayarlanabilir |
|---|---|
| Modül Boyutu | 1000*1000mm, |
| Güç Kaynağı | Şarj edilebilir lityum piller |
| Ortalama güç | 200W/m² |
Dış Mekan Etkinlikleri ve Reklamcılık için Drone'lu Yüksek Çözünürlüklü P25 LED Uçan Halı Ekran
| Ekran Boyutu | Değişken (drone konfigürasyonuna göre özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Kontrast oranı | 3000: 1 |
| Ekran malzemesi | Film |
| Depolama Sıcaklığı | -10 ℃ ~ 45 ℃ |
Şeffaf LED Ekran Yapışkan İç Ev Uygulamaları Reklam için LED Ekran TV
| Piksel | 3.91mm |
|---|---|
| Projeksiyon Tipi | Önden ve Arkadan Projeksiyon |
| Aktarma | %95 |
| Ortalama güç | 240w/m² |

