Alle producten
zoekwoorden [ engineering line lamp series xh xt2228 ] overeenkomen 0 producten.
Sorry!
jouw zoektocht "engineering line lamp series xh xt2228" komen niet overeen met producten.
U kunt Vraag een offerte aan om ons producten voor u te laten matchen.
Related Products
P30High Brightness LED Mesh Drone Screen Display Groot High-Tech lichtgewicht dun vliegscherm voor muurinstallatie Outdoor reclame en evenementen visuals
| Color Temperature | Customizable |
|---|---|
| Life Span | 100000hours |
| Connectivity | Wireless communication (Wi-Fi/4G) |
| Weatherresistance | Waterproof and Dustproof |
P7.82 Hoge helderheid LED-holografisch scherm voor glasinstallatie Transparante ultradunne lichtgewicht groot scherm voor winkelcentrum, winkelruimte en merkpromotie
| Technology | Virtual Imaging Technology |
|---|---|
| Package | Roll |
| Roll Size | 1000*250mm |
| Module Weight | 3.5Kg/㎡ |
P7.82 Holografische Transparante High Transparency Achterprojectieschermfolie voor Reclame Glazen Raam Shows Verschillende Maten
| Stroomverbruik | Maximaal 400 W/m2 |
|---|---|
| Spanning | 110-240V |
| Werkspanning | DC12V |
| LED-chip | SMD2222 |
Flexible P25 Flag Banner Outdoor Ultra Transparent Drone Show Reclame LED Magic Carpet MeshVliegend LED Display Screen
| Helderheid | Instelbaar, tot 5000 nits |
|---|---|
| Modulegrootte | 1000*1000mm, |
| Voeding | navulbare lithiumbatterijen |
| Gemiddelde kracht | 200 W/m² |
High Definition P25 LED Flying Carpet Screen met drone voor openlucht evenementen en reclame
| Schermgrootte | Variabel (aanpasbaar per droneconfiguratie) |
|---|---|
| Contrastverhouding | 3000: 1 |
| Schermmateriaal | Film |
| Opslagtemperatuur | -10 ℃ ~ 45 ℃ |
Transparant LED-scherm Zelfklevende Binnen Toepassing LED-scherm TV voor Reclame
| Pixels | 3,91 mm |
|---|---|
| Projectietype | Voor en Achterprojectie |
| Uitzending | 95% |
| Gemiddelde kracht | 240w/m² |

