Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ engineering line lamp series xh xt2228 ] αντιστοιχία 0 προϊόντα.
Συγνώμη!
η αναζήτησή σας "engineering line lamp series xh xt2228" δεν ταιριάζουν προϊόντα.
μπορείτε Ζητήστε ένα απόσπασμα για να μας επιτρέψετε να ταιριάξουμε προϊόντα για εσάς.
Related Products
P30High Brightness LED Mesh Drone Screen Display Μεγάλη υψηλής τεχνολογίας ελαφριά λεπτή ιπτάμενη οθόνη για τοποθέτηση στο τοίχωμα Εξωτερική διαφήμιση και οπτικά στοιχεία εκδηλώσεων
| Color Temperature | Customizable |
|---|---|
| Life Span | 100000hours |
| Connectivity | Wireless communication (Wi-Fi/4G) |
| Weatherresistance | Waterproof and Dustproof |
P7.82 Υψηλής φωτεινότητας οθόνη ολόγραφης οθόνης LED για εγκατάσταση γυαλιού Διαφανής Υπερτελής Ελαφρύτητας Μεγάλη οθόνη για εμπορικό κέντρο, παράθυρο λιανικής πώλησης και προώθηση εμπορικής επωνυμίας
| Technology | Virtual Imaging Technology |
|---|---|
| Package | Roll |
| Roll Size | 1000*250mm |
| Module Weight | 3.5Kg/㎡ |
P7.82 Ολογραφική διαφανής οθόνη οπίσθιας προβολής υψηλής διαφάνειας για διαφημιστικά γυάλινα παράθυρα
| Κατανάλωση ρεύματος | Μέγιστο 400W/τ.μ. |
|---|---|
| Δυναμικό | 110-240V |
| Τάση λειτουργίας | DC12V |
| Τσιπ LED | SMD2222 |
Ευέλικτη σημαία P25 Banner Εξωτερικού χώρου Εξαιρετικά διαφανής διαφήμιση Drone Show LED Μαγικό χαλί Mesh Οθόνη LED Flying LED
| Λάμψη | Ρυθμιζόμενο, έως 5000 nits |
|---|---|
| Μέγεθος ενότητας | 1000*1000mm, |
| Τροφοδοτικό | επαναφορτιζόμενες μπαταρίες λίθιου |
| Μέση ισχύος | 200W/m² |
Εικονική οθόνη P25 LED υψηλής ευκρίνειας με drone για εκδηλώσεις εξωτερικού και διαφήμιση
| Μέγεθος οθόνης | Μεταβλητή (προσαρμόσιμη ανά διαμόρφωση drone) |
|---|---|
| Αναλογία αντίθεσης | 3000: 1 |
| Υλικό οθόνης | Ταινία |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10 ℃ ~ 45 ℃ |
Διαφανής οθόνη LED προσκόλληση εσωτερικής εφαρμογής LED οθόνη τηλεόρασης για διαφήμιση
| Pixels | 3,91 χιλιοστά |
|---|---|
| Τύπος προβολής | Μπροστινό και πίσω μέρος προβολή |
| Μετάδοση | 95% |
| Μέση ισχύος | 240w/m² |

