Alle producten
P20 Indoor LED Transparent Film Screen Full Color Transparency Flexible Adhesive Display Panel voor winkelvensters
| Maat: | 240*1000 mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP65 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
Flexibel 6 mm Pixel LED-transparant filmscherm met IP65-classificatie en aanpasbare lichtstroom voor gebruik binnenshuis via glas
| Schermafmeting: | Aangepast |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Vernieuwingsfrequentie: | ≥1920Hz |
P10 Indoor Full Color zelfklevend flexibel LED-transparant filmscherm voor tentoonstellingen in de detailhandel
| Maat: | 240*1000 mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
Innenglas 8 mm LED-doorzichtig filmscherm met levendige afbeeldingen lichtgewicht zacht paneel met een volledige garantie na verkoop van één jaar
| Bedrijfsspanning: | AC 110V-240V |
|---|---|
| IP-klasse: | IP65 |
| Kleur buischip: | RGB |
5 mm zacht LED doorzichtig filmscherm In glas Installatie Helder visueel scherm 1 jaar garantie Voor winkelcentrum winkelvenster Productpromotie
| Opslagtemperatuur: | -20℃~60℃ |
|---|---|
| Item: | LED -transparant scherm |
| Kleur buischip: | Volledige kleur |
Full Color P5 DC5V Ultra-dun lichtgewicht LED Transparent Film Screen High Brightness voor binnenshuis
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P5 |
| Garantie: | 1 jaar |
Flexible LED Transparent Film Screen Full Color P20 Transparent LED Display Film
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P20 |
| Garantie: | 1 jaar |
Doorzichtig filmscherm met indoor led DC5V P8 Full Color Display Window Transparent Film Display Screen
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P8 |
| Garantie: | 1 jaar |
Flexibel P4 DC5V LED-filmdisplay met IP67 waterdicht holografisch scherm voor glazen reclame
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P4 |
| Garantie: | 1 jaar |
Doorzichtig filmscherm met indoor led DC5V LED-volkleurend LED-displayscherm
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P10 |
| Garantie: | 1 jaar |
