همه محصولات
P20 صفحه نمایش شفاف فیلمی LED داخلی شفافیت کامل رنگی صفحه نمایش چسبنده انعطاف پذیر برای صفحه نمایش پنجره های خرده فروشی
| اندازه: | 240*1000mm |
|---|---|
| درجه IP: | IP65 |
| طول عمر: | 100000 ساعت |
صفحه نمایش فیلمی شفاف LED پیکسل 6 میلی متری انعطاف پذیر با رتبه بندی IP65 و جریان نور قابل تنظیم برای استفاده در داخل شیشه
| بعد صفحه نمایش: | سفارشی |
|---|---|
| دمای عملیاتی: | -20 ℃ ~+65 |
| نرخ تازه سازی: | ≥1920 هرتز |
صفحه نمایش فیلم شفاف LED با چسب کامل رنگ داخلی P10 برای نمایشگاه های پنجره های خرده فروشی
| اندازه: | 240*1000mm |
|---|---|
| درجه IP: | IP67 |
| طول عمر: | 100000 ساعت |
شیشه داخلی داخل نصب شده 8mm LED شفاف فیلم صفحه نمایش تصویربرداری روشن پانل نرم سبک وزن با یک سال کامل پس از فروش گارانتی
| ولتاژ عملیاتی: | AC 110V-240V |
|---|---|
| درجه IP: | IP65 |
| رنگ تراشه لوله: | RGB |
5mm نرم ال ای دی شفاف فیلم صفحه نمایش داخل شیشه نصب شفاف نمایش بصری 1 سال گارانتی برای فروشگاه فروشگاه فروشگاه فروشگاه پنجره تبلیغ محصول
| دمای ذخیره سازی: | -20℃~60℃ |
|---|---|
| مورد: | صفحه شفاف LED |
| رنگ تراشه لوله: | تمام رنگ |
رنگ کامل P5 DC5V Ultra-Thin Lightweight LED شفاف فیلم صفحه نمایش روشنایی بالا برای داخلی
| نام تجاری: | لوبیای معجزه |
|---|---|
| نام محصول: | XH-P5 |
| گارانتی: | 1 سال |
صفحه نمایش فیلمی شفاف لچکدار LED Full Color P20 شفاف فیلمی LED
| نام تجاری: | لوبیای معجزه |
|---|---|
| نام محصول: | XH-P20 |
| گارانتی: | 1 سال |
صفحه نمایش فیلمی شفاف داخلی LED DC5V P8 صفحه نمایش فیلمی شفاف پنجره
| نام تجاری: | لوبیای معجزه |
|---|---|
| نام محصول: | XH-P8 |
| گارانتی: | 1 سال |
صفحه نمایش فیلمی انعطاف پذیر P4 DC5V LED با صفحه نمایش هولوگرافی ضد آب IP67 برای تبلیغات شیشه ای
| نام تجاری: | لوبیای معجزه |
|---|---|
| نام محصول: | XH-P4 |
| گارانتی: | 1 سال |
صفحه نمایش فیلمی شفاف LED داخلی DC5V LED Full Color LED Display Screen
| نام تجاری: | لوبیای معجزه |
|---|---|
| نام محصول: | XH-P10 |
| گارانتی: | 1 سال |
