Όλα τα Προϊόντα
Πίνακας οθόνης διαφανούς ταινίας LED εσωτερικού χώρου P20 Διαφάνεια πλήρους χρώματος Ευέλικτο επιδέσιμο πάνελ οθόνης για οθόνες παραθύρων λιανικής πώλησης
| Μέγεθος: | 240*1000mm |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP65 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
Ευέλικτη οθόνη διαφανούς ταινίας LED 6mm Pixel με βαθμολογία IP65 και προσαρμόσιμη φωτεινή ροή για εσωτερική χρήση με γυαλί
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Ρυθμός ανανέωσης: | ≥1920Hz |
P10 Πλήρης έγχρωμη αυτοκόλλητη εύκαμπτη οθόνη LED με διαφανή φιλμ για εκθέσεις λιανικής
| Μέγεθος: | 240*1000mm |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
Εσωτερική τοποθέτηση από γυαλί LED 8mm Διαφανής μεμβράνη οθόνης Ζωντανή απεικόνιση Ελαφρύ μαλακό πάνελ με πλήρη εγγύηση μετά την πώληση ενός έτους
| Τάση λειτουργίας: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V-240V |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP65 |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | RGB |
5mm Soft LED Διαφανής οθόνη ταινίας εσωτερικό γυαλί εγκατάσταση Διαφανής οπτική οθόνη 1 έτος εγγύηση για εμπορικό κέντρο παράθυρο καταστήματος προώθηση προϊόντων
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -20℃~60℃ |
|---|---|
| Είδος: | LED διαφανής οθόνη |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | Πλήρες χρώμα |
Πλήρη χρώμα P5 DC5V Υπεραντελής ελαφρύ LED διαφανής οθόνη ταινίας υψηλή φωτεινότητα για εσωτερικούς χώρους
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P5 |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Ελαστική οθόνη διαφανούς ταινίας LED πλήρους χρώματος οθόνης διαφανούς οθόνης LED P20
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P20 |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Εσωτερική οθόνη LED διαφανούς φιλμ DC5V P8 Πλήρες έγχρωμο παράθυρο Οθόνη προβολής διαφανούς φιλμ
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P8 |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Ευέλικτη οθόνη φιλμ P4 DC5V LED με αδιάβροχη ολογραφική οθόνη IP67 για γυάλινη διαφήμιση
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P4 |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Εξωτερική οθόνη διαφανούς ταινίας με LED DC5V LED πλήρους χρώματος οθόνη οθόνης LED
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P10 |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
