Όλα τα Προϊόντα
Εικονική οθόνη LED διαφανής ταινίας 5V ασύρματη οθόνη LED για την κινούμενη εικόνα εμπορικού κέντρου
| όνομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 240*1000mm |
| Μοντέλο προϊόντος: | XH-JHP-P20 |
Υπερ λεπτή κολλητική γυάλινη οθόνη LED παράθυρο, εξωτερική ευέλικτη ταινία LED
| Ονομασία: | οθόνη LED γυάλινου παραθύρου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ |
| OEM ή ODM: | Ναι |
Εύκαμπτη, εύκαμπτη, λεπτή οθόνη LED διαφανούς φιλμ για διαφήμιση εσωτερικών χώρων, οθόνη τοίχου
| όνομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | DC5V |
| Μέγεθος μονάδας: | 240*1000mm |
Εσωτερική Διαφανής Γυάλινη Οθόνη LED, Οθόνη Γυαλιού LED Πλήρους Χρώματος
| Ονομασία: | Εσωτερική διαφανής οθόνη LED από γυαλί |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ |
| OEM ή ODM: | Ναι |
Εσωτερική κουρτίνα Super Slim LED 3D Glass Film, Διαφανής Εύκαμπτη Οθόνη LED
| Ονομασία: | LED 3D γυάλινη ταινία |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ |
| OEM ή ODM: | Ναι |
P6 Εμπνευστική διαφανής οθόνη ταινίας LED, Super Slim οθόνη ταινίας LED
| Ονομασία: | Ελλειμματικό διαφανές φώτο LED |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ |
| OEM ή ODM: | Ναι |
P8 DC5V πλήρες χρώμα Υπερ λεπτή ελαφριά οθόνη ταινίας LED υψηλή φωτεινότητα για εσωτερικούς χώρους
| Μέγεθος: | 240*960 χλστ |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
P8 DC5V πλήρες χρώμα Υπερ λεπτή ελαφριά οθόνη ταινίας LED υψηλή φωτεινότητα για εσωτερικούς χώρους
| Μέγεθος: | 240*960 χλστ |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
Οθόνη LED Εσωτερικού Χώρου Πλήρους Χρώματος Διαφανούς Φιλμ IP67 Αδιάβροχη Εύκαμπτη Υψηλής
| Μέγεθος: | 240*960 χλστ |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
Οθόνη LED P6 Διαφανής Υψηλής Φωτεινότητας Γυάλινη Οθόνη Εξοικονόμησης Ενέργειας Οθόνη LED Διάφανη για Διαφήμιση Βιτρίνας Εμπορικού Κέντρου Οθόνη Media Πρόσοψης Κτιρίου Εσωτερικής/Εξωτερικής Χρήσης
| Ονομα: | Ελλειμματικό διαφανές φιλμ οθόνης LED |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | Διαφανής |
| Στυλ pixel: | P6 |
