Alle producten
P20 LED Transparante Filmscherm 5V Draadloze Oprolbare LED Display Voor Winkelcentrum Animatie
| naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Maat: | 240*1000 mm |
| Productmodel: | XH-JHP-P20 |
Ultra Dunne Zelfklevende Glazen Raam LED Display, Flexibele LED Film voor Buiten
| Naam: | LED-display voor glazen ramen |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | GuangDong |
| OEM of ODM: | - Ja, dat klopt. |
Flexibel buigbaar dun LED-transparant filmscherm voor binnenadvertentiescherm
| naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Werkspanning: | DC5V |
| Modulegrootte: | 240*1000 mm |
Doorzichtig glazen LED-scherm, volkleurig LED-glas.
| Naam: | Doorzichtig glazen LED-scherm voor binnenshuis |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | GuangDong |
| OEM of ODM: | - Ja, dat klopt. |
Indoor Gordijn Super Slim LED 3D Glas Film, Transparant Flexibel LED Display Scherm Paneel
| Naam: | LED 3D Glasfolie |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | GuangDong |
| OEM of ODM: | - Ja, dat klopt. |
P6 Kleefmiddel Transparent LED Film Display, Super Slim LED Film Screen
| Naam: | Kleefstof transparante LED-film |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | GuangDong |
| OEM of ODM: | - Ja, dat klopt. |
P8 DC5V Full Color Ultra-Dun Lichtgewicht LED Film Scherm Hoge Helderheid voor Binnen
| Maat: | 240*960mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
P8 DC5V Full Color Ultra-Dun Lichtgewicht LED Film Scherm Hoge Helderheid voor Binnen
| Maat: | 240*960mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
P10 Indoor Full Color Transparency LED Film Display Screen IP67 Waterdicht Kleefmiddel Flexibel Hoog
| Maat: | 240*960mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
P6 LED Transparante scherm Hoog helder glas scherm Energiebesparend LED Door het scherm zien Voor winkelcentrum Venster Advertentie Gebouw Gevel Media scherm Indoor Outdoor gebruik
| Naam: | Kleefstoftransparante LED-displayfilm |
|---|---|
| Schermtype: | Transparant |
| Pixelstijl: | P6 |
