Alle producten
Flexibel LED-scherm met 92% doorlaatbaarheid 16bits grijze schaal en 160° kijkhoek voor reclame binnen
| Gebruik: | Binnen |
|---|---|
| Materiaal: | PC |
| Productnaam: | LED transparant filmscherm |
Hoge helderheid P6.25 Doorzichtig LED-holografisch scherm 5000cd Ultra dun Makkelijk te installeren Lage energie Hoge impact Voor glazen venster reclame
| Gebruik: | Binnen |
|---|---|
| Helderheid: | 2500 nits |
| Opslagtemperatuur: | -20℃~60℃ |
P6 Hoge transparantie Hoge helderheid Laag vermogen Indoor LED Film Screen Winkelcentrum Venster Reclame scherm
| Naam: | Transparant beeldscherm |
|---|---|
| Schermafmeting: | aangepast |
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
P5 2500cd Digitaal advertentiebeeldscherm Indoor LED-filmbeeldscherm met makkelijke afschildering en installatie voor winkelvensters
| Naam: | Transparant beeldscherm |
|---|---|
| Schermafmeting: | aangepast |
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
P10 Crystal Clear High Brightness Showcase LED Film Screen Transformeer uw winkelvenster in een digitaal billboard
| Naam: | Transparant beeldscherm |
|---|---|
| Schermafmeting: | aangepast |
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
P125 Hoge Kwaliteit Outdoor LED Mesh Scherm 30mm IP67 Waterdicht Commerciële Kwaliteit Voor Gebouwgevel
| Led-levensduur: | 30000H |
|---|---|
| Gewicht: | 1,92 kg/㎡ |
| Specificatie: | Videomuur |
Eenvoudige Installatie P3.91 Hoge Helderheid Holografisch Onzichtbaar Transparant LED Scherm 3000cd Buiten LED Reclamescherm
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Modulegewicht: | 3,5 kg/㎡ |
| Pixels: | 3,91 mm |
Home LED transparant filmscherm P8 RGB Full Color DC5V
| LED -apparaat: | 1314RGB |
|---|---|
| Grijstinten: | 16 bit |
| Gewicht: | 4Kg/m² |
Indoor Vstar P20 Strips Flexibel zelfklevend Holografisch Onzichtbaar Transparante Led Reefilm Display Screen
| Opslagtemperatuur: | -40 ℃ ~ 80 ℃ |
|---|---|
| Stroom: | 600 W/m2 |
| Module -apparaat: | WE2121RGB-IC |
High Definition P4 Transparante LED Glazen Display voor Commerciële Raambordreclame
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
