Wszystkie produkty
Elastyczny wyświetlacz LED z 92% przepuszczalnością 16bitów w skali szarości i kątem widzenia 160° do reklamy w pomieszczeniach
| Stosowanie: | Wnętrz |
|---|---|
| Tworzywo: | komputer |
| Nazwa produktu: | Przezroczysty ekran filmu LED |
Wysoka jasność P6.25 Przejrzysty ekran holograficzny LED 5000cd Ultra Thin Easy Install Low Power High Impact For Glass Window Advertising
| Stosowanie: | Wnętrz |
|---|---|
| Jasność: | 2500 nitów |
| Temperatura przechowywania: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
P6 Wysoka przejrzystość Wysoka jasność Niska moc Ekran filmowy LED w pomieszczeniach wnętrza
| Nazwa: | Przezroczysty ekran wyświetlacza |
|---|---|
| Wymiar ekranu: | dostosowane |
| Temperatura pracy: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
P5 2500cd Digital Advertising Display Indoor LED Film Display z łatwą instalacją do okna sklepu
| Nazwa: | Przezroczysty ekran wyświetlacza |
|---|---|
| Wymiar ekranu: | dostosowane |
| Temperatura pracy: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
P10 Crystal Clear High Brightness Showcase LED Film Screen Przekształć witrynę swojego sklepu w cyfrowy billboard
| Nazwa: | Przezroczysty ekran wyświetlacza |
|---|---|
| Wymiar ekranu: | dostosowane |
| Temperatura pracy: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
P125 Wysokiej Jakości Zewnętrzny Ekran LED Mesh 30mm IP67 Wodoodporny Klasa Komercyjna Do Fasady Budynku
| LED LED Lifetime: | 30000H |
|---|---|
| Waga: | 1,92 kg/㎡ |
| Specyfikacja: | Ściana wideo |
Łatwa instalacja P3.91 Holograficzny przezroczysty ekran LED o wysokiej jasności, niewidoczny, 3000cd zewnętrzny ekran reklamowy LED
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Waga modułu: | 3,5 kg/㎡ |
| Piksele: | 3,91 mm |
Domowy ekran z przezroczystej folii LED P8 RGB w pełnym kolorze DC5V
| Urządzenie LED: | 1314RGB |
|---|---|
| Skala szarości: | 16-bitowy |
| Waga: | 4 kg/m² |
Wnętrze Vstar P20 Paski elastyczne samoprzylepne Holograficzne niewidzialny przezroczysty LED Reefilm Display Screen
| Temperatura przechowywania: | -40 ℃ ~ 80 ℃ |
|---|---|
| Moc: | 600 W/M2 |
| Urządzenie modułu: | WE2121RGB-IC |
Wyświetlacz LED P4 przezroczysty o wysokiej rozdzielczości do reklam na witrynach sklepowych
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
