Alle producten
P8 5V Indoor LED Transparent Film Screen Slim Lightweight Adhesive FilmSmart Display Voor winkelvenster Reclame Bar Hotel decoratie
| Schermtype: | Transparant |
|---|---|
| Controlesysteem: | Nova/colorlight |
| LED-lampkralen: | SMD2121 |
P8 DC5V Full Color Ultra-Dun Lichtgewicht LED Film Scherm Hoge Helderheid voor Binnen
| Maat: | 240*960mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
P10 Indoor Full Color Transparency LED Film Display Screen IP67 Waterdicht Kleefmiddel Flexibel Hoog
| Maat: | 240*960mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
P6 LED Transparante scherm Hoog helder glas scherm Energiebesparend LED Door het scherm zien Voor winkelcentrum Venster Advertentie Gebouw Gevel Media scherm Indoor Outdoor gebruik
| Naam: | Kleefstoftransparante LED-displayfilm |
|---|---|
| Schermtype: | Transparant |
| Pixelstijl: | P6 |
Flexibel P10 SMD2222 12V LED-filmdisplay met IP67 waterdicht holografisch scherm voor glazen reclame
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Pixelafstand: | 10.416X10.416mm |
| Pixeldichtheid: | 9216 punten/m2 |
Flexibel P2.5 12V Zelfklevend LED Film Display Holografisch LED Scherm voor Glasraam Reclame
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Eenheidsafstand: | 1200X250mm |
| Pixeldichtheid: | 160000dots/㎡ |
Aangepast P10 SMD2222 12V IP67 LED Film Display Holografisch LED Scherm voor Glasraam Reclame
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Pixelafstand: | 10.416X10.416mm |
| Pixeldichtheid: | 9216 punten/m2 |
Flexibel doorzichtig LED-maasbeeld 125 mm Dc12v IP67 Modulair Voor glazen gordijnen
| Pixelafstand: | 125 mm |
|---|---|
| Levensduur: | 30.000 uur |
| Weergavefunctie: | Video |
Transparant Modulair LED Mesh Scherm 50mm IP67 Geschikt voor Stalen Structuur Glazen Gordijn en Buitenreclame
| Pixelafstand: | 50 mm |
|---|---|
| Levensduur: | 30.000 uur |
| Weergavefunctie: | Video |
DC12V IP67 waterdicht LED-maascherm voor buitenreclame
| Pixelafstand: | 12,5 mm |
|---|---|
| Levensduur: | 30.000 uur |
| Weergavefunctie: | Video |
