All Products
Keywords [ slim lightweight led display ] match 33 Products.
Indoor Led Transparent Film Screen Advertise Full Color Display Window Transparent Film Display Screen
| Operating Temperature: | -20℃~+65℃ |
|---|---|
| Panel Weight: | 4kg |
| Feature: | Easy Installation |
P7.82 Luxury LED Display Screen Holographic LED Screen 5000CD Super Bright Glass Advertising Screen Full Color Retail Store Advertising Screen
| Features: | High-quality Holographic Image |
|---|---|
| Screen Type: | 2222 |
| Screensize: | 250*1000 |
P20 Led Transparent Film Window Indoor Glass Display Transparent Panels Led Display Screen
| Operating Temperature: | -20℃~+65℃ |
|---|---|
| Panel Weight: | 4kg |
| Feature: | Easy Installation |
P6.25 3D Ultra-thin Custom Flexible Led Transparent Screen 5V 5000CD Holographic Screen Smart Control Glass Wall Video Dispaly
| Size Available: | White&Grey&Black |
|---|---|
| Brightness: | 5000 Nits |
| Size: | 250mm*1000mm |
P3.91 LED Transparent Hologram Screen Flexible Ultra Slim Advanced Technology for Glass Window Dynamic Displays
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
P6 Adhesive Transparent LED Film Display , Super Slim LED Film Screen
| Name: | Adhesive Transparent LED Film |
|---|---|
| Place Of Origin: | Guangdong |
| OEM OR ODM: | Yes |
Flexible Transparent P3.91 Holographic 3D LED Film Screen Slim High-Brightness Advertising Display for Glass Window
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
P3.91*3.91 Ultra-Light LED Holographic Display Screen Lightweight 5000CD for Advertising Events Retail Transparent Advertising Glass Displays
| Transmittance: | Up To 90% |
|---|---|
| Forma: | 4:3 |
| Project: | Front&Rear |
P2.5 Holographic LED Screen Programmable WiFi Control for Store Window Display Glass Curtain Wall Retail Mall Elevator Screens Advertising Ultra Transparent High Brightness Flexible LED Display
| Installation Method: | Ceiling-mounted/Hanging |
|---|---|
| Weight Approx: | 2KG/sqm |
| Projection Type: | Front And Rear Projection |
Transparent Holographic 3D P3.91 Digital and Signage Flexible Customized Size Shopping Mall Glass Advertising Display
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |

