Alle producten
zoekwoorden [ slim lightweight led display ] overeenkomen 32 producten.
P3.91 Flexibel LED-advertentie-scherm Holografische transparante film voor lift voor winkels Led-display
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
Indoor Led Transparent Film Screen Advertising Full Color Display Window Transparent Film Display Screen
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Paneelgewicht: | 4 kg |
| Functie: | Eenvoudige installatie |
P20 Led Transparante Film Raam Binnen Glas Display Transparante Panelen Led Display Scherm
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Paneelgewicht: | 4kg |
| Eigenschap: | Eenvoudige installatie |
P6.25 3D Ultra-dun Aangepast Flexibel Led Transparant Scherm 5V 5000CD Holografisch Scherm Slimme Besturing Glazen Wand Video Display
| Beschikbare maat: | White&Grey&Black |
|---|---|
| Helderheid: | 5000 nits |
| Maat: | 250 mm * 1000 mm |
P3.91 LED-transparante hologramscherm flexibel ultra dun geavanceerde technologie voor dynamische schermen voor glazen ramen
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
P6 Kleefmiddel Transparent LED Film Display, Super Slim LED Film Screen
| Naam: | Kleefstof transparante LED-film |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | GuangDong |
| OEM of ODM: | - Ja, dat klopt. |
Flexibele Transparante P3.91 Holografische 3D LED Film Scherm Slank Hoge-Helderheid Reclame Display voor Glazen Raam
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
P3.91*3.91 Ultralichte LED Holografische Displayscherm Lichtgewicht 5000CD voor Reclame Evenementen Retail Transparante Reclame Glazen Displays
| Uitzending: | Tot 90% |
|---|---|
| Forma: | 4:3 |
| project: | Front&Rear |
Transparante LED-scherm Holografisch mesh-paneel Indoor Transparante LED-scherm Buigbaar mesh-paneel
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
Transparent holografisch 3D P3.91 Digitaal en signage Flexibel maatwerk winkelcentrum Glas reclame display
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |

