Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ slim lightweight led display ] dopasowanie 32 produkty.
P3.91 Elastyczny ekran reklamowy LED Holograficzna przezroczysta folia do windy do zakupów Led Display
| Szczegóły pakowania: | skrzynka katoonowa lub drewniana zgodnie z obliczeniami różnych rozmiarów. |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5 dni |
| Zasady płatności: | D/P, T/T, Western Union |
Wnętrze Led Transparent Film Screen Reklama Full Color Display Okno Transparent Film Display Screen
| Temperatura pracy: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Waga panelu: | 4 kg |
| Funkcja: | Łatwa instalacja |
P20 Led Transparent Film Window Indoor Glass Display Transparent Panels Led Display Screen
| Temperatura robocza: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Waga panelu: | 4 kg |
| Funkcja: | Łatwa instalacja |
P6.25 3D Ultra-cienkie, niestandardowe, elastyczne, LED, przezroczysty ekran 5V 5000CD, ekran holograficzny, inteligentne sterowanie
| Dostępny rozmiar: | Biały i szary i czarny |
|---|---|
| Jasność: | 5000 nitów |
| Rozmiar: | 250 mm * 1000 mm |
P3.91 Ekran holograficzny LED Przejrzysty Ekran elastyczny Ultra Slim Zaawansowana technologia do dynamicznych wyświetlaczy szklanego okna
| Szczegóły pakowania: | skrzynka katoonowa lub drewniana zgodnie z obliczeniami różnych rozmiarów. |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5 dni |
| Zasady płatności: | D/P, T/T, Western Union |
P6 Przezroczysta Folia LED z Klejem, Super Cienki Ekran LED
| Nazwa: | Kleja przezroczyste filmy LED |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong |
| OEM lub ODM: | Tak |
Elastyczny przezroczysty P3.91 Holograficzny 3D LED Film Screen Slim Wysokiej Jasności Reklamowy Wyświetlacz dla Szklanych Okien
| Szczegóły pakowania: | skrzynka katoonowa lub drewniana zgodnie z obliczeniami różnych rozmiarów. |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5 dni |
| Zasady płatności: | D/P, T/T, Western Union |
P3.91*3.91 Ultralekki ekran LED holograficzny, lekki, 5000CD do reklam, wydarzeń, handlu detalicznego, przezroczystych wyświetlaczy reklamowych ze szkła
| Transmitancja: | Do 90% |
|---|---|
| Forma: | 4:3 |
| projekt: | Przód i tył |
Przezroczysty wyświetlacz LED, panel holograficzny, siatkowy, wewnętrzny, przezroczysty wyświetlacz LED, giętki panel siatkowy
| Szczegóły pakowania: | skrzynka katoonowa lub drewniana zgodnie z obliczeniami różnych rozmiarów. |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5 dni |
| Zasady płatności: | D/P, T/T, Western Union |
Przezroczysty Holograficzny 3D P3.91 Cyfrowy i Oznakowanie Elastyczny Dostosowany Rozmiar Centrum Handlowe Szklany Wyświetlacz Reklamowy
| Szczegóły pakowania: | skrzynka katoonowa lub drewniana zgodnie z obliczeniami różnych rozmiarów. |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5 dni |
| Zasady płatności: | D/P, T/T, Western Union |

