Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ slim lightweight led display ] dopasowanie 34 produkty.
P15.6 Niestandardowy duży ekran LED holograficzny, inteligentne sterowanie aplikacją, ultracienki, przezroczysty ekran foliowy, pokaz sceniczny, okno komercyjne
| Rodzaj projektoru: | Reklama na ekranie Galssa |
|---|---|
| Występ: | Projekcja bezpośrednia |
| Pakiet: | Rolka |
Przezroczysty wyświetlacz LED, panel holograficzny, siatkowy, wewnętrzny, przezroczysty wyświetlacz LED, giętki panel siatkowy
| Szczegóły pakowania: | skrzynka katoonowa lub drewniana zgodnie z obliczeniami różnych rozmiarów. |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5 dni |
| Zasady płatności: | D/P, T/T, Western Union |
P2.5 Holograficzny ekran LED Programatyczna kontrola WiFi dla wyświetlacza okna sklepu Szklane zasłony ścienne Sprzedaż detaliczna w centrum handlowym Ekrany windy Reklama Ultraprzezroczysta Wysoka jasność Elastyczny wyświetlacz LED
| Metoda instalacji: | Montowany na suficie/wiszący |
|---|---|
| Waga ok: | 2 kg/m2 |
| Typ projekcji: | Projekcja przednia i tylna |
SMD1010 6,25mm 16bit, Chip emitujący światło wykorzystuje źródło światła na poziomie mikronów i przyjmuje metodę pakowania cztery w jednym. Brak innych elementów elektronicznych.
| Dostępny rozmiar: | Biały i szary i czarny |
|---|---|
| jasność: | 5000 nitów |
| Rozmiar: | 1500 mm * 250 mm |
P7.82 Ekran LED Ekran holograficzny Ekran przezroczysty Elastyczny Wysokiej Jasności Ekran filmowy LED Ekran na szybę Okno handlowe Centrum handlowe Wyświetlacz reklamowy Ekran łatwa instalacja Inteligentna kontrola Efekt wizualny HD
| Gotowy: | Oczka, zmotoryzowane, szybkie składanie |
|---|---|
| Rezolucja: | 1920x1080 pikseli |
| system sterowania: | Początek Nowej |
Led Holograficzny 3D Film Reklamowy Wyświetlacz Wysoka jasność Przejrzysty wyświetlacz Idealny dla sklepów detalicznych Centrum handlowe Stoiska wystawowe
| Przezroczystość: | 90% |
|---|---|
| pakiet: | Rolka |
| Typ wyświetlacza: | projekcja holograficzna |
Przezroczysty ekran holograficzny Full HD Ultra cienki Lekki Miękki ekran Reklama wewnętrzna Pokaz sceniczny Zastosowanie komercyjne
| Transmitancja: | Do 90% |
|---|---|
| jasność: | 4500 nitów |
| napięcie robocze: | 5 V |
P7.82 Wysokiej jasności ekran ekranu holograficznego LED do instalacji szkła Przejrzysty ultracienkie, lekkie, duże ekrano do centrum handlowego, okna handlowego i promocji marki
| Technology: | Virtual Imaging Technology |
|---|---|
| Package: | Roll |
| Roll Size: | 1000*250mm |
Przezroczysty holograficzny ekran LED P3.91 Zaawansowana technologia Ultracienki panel samoprzylepny do wyświetlaczy na szklanych witrynach sklepowych
| Szczegóły pakowania: | skrzynka katoonowa lub drewniana zgodnie z obliczeniami różnych rozmiarów. |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5 dni |
| Zasady płatności: | D/P, T/T, Western Union |
Holograficzny HD Wewnętrzny P6.25 Przezroczysty Ekran LED Reklamowy z Obsługą Telefonu dla Animacji i Grafiki Ściany Wideo
| Szczegóły pakowania: | skrzynka katoonowa lub drewniana zgodnie z obliczeniami różnych rozmiarów. |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5 dni |
| Zasady płatności: | D/P, T/T, Western Union |

