Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ slim lightweight led display ] αντιστοιχία 34 προϊόντα.
P15.6 Προσαρμοσμένη Μεγάλη LED Ολογραφική Ελέγχουσα Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική
| Τύπος προβολέα: | Διαφήμιση οθόνης Galss |
|---|---|
| Προβολή: | Άμεση προβολή |
| Πακέτο: | Ρολό |
Διαφανής οθόνη LED ολογραφικό πλέγμα εσωτερικών χώρων Διαφανής οθόνη LED πλέγμα πλέγματος
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
Οθόνη LED Holographic P2.5 με Προγραμματιζόμενο Έλεγχο WiFi για Βιτρίνα Καταστήματος, Γυάλινο Τοίχο Κουρτίνας, Οθόνες Ανελκυστήρα Εμπορικού Κέντρου, Διαφήμιση, Εξαιρετικά Διαφανής, Υψηλής Φωτεινότητας, Εύκαμπτη Οθόνη LED
| Μέθοδος Εγκατάστασης: | Τοποθετημένο στην οροφή/Κρεμαστό |
|---|---|
| Βάρος περίπου: | 2 kg/τ.μ. |
| Τύπος προβολής: | Μπροστινό και πίσω μέρος προβολή |
SMD1010 6.25mm 16bit, Το τσιπ εκπομπής φωτός χρησιμοποιεί μια πηγή φωτός μικρομέτρων και υιοθετεί μια μέθοδο συσκευασίας τεσσάρων σε ένα. Δεν υπάρχουν άλλα ηλεκτρονικά
| Διαθέσιμο μέγεθος: | White&Grey&Black |
|---|---|
| Λάμψη: | 5000 NIT |
| Μέγεθος: | 1500mm*250mm |
P7.82 Οθόνη LED Ολογραφικής Προβολής Διαφανής Εύκαμπτη Οθόνη Φιλμ LED Υψηλής Φωτεινότητας για Διαφήμιση Βιτρίνας Καταστημάτων Εμπορικών Κέντρων Εύκολη Εγκατάσταση Έξυπνος Έλεγχος Οπτικό Αποτέλεσμα HD
| Πεπερασμένος: | Θήκες, Μηχανοκίνητα, Γρήγορη Αναδίπλωση |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 1920x1080 pixel |
| σύστημα ελέγχου: | Έναρξη Nova |
LED ολογραφική 3D διαφημιστική οθόνη υψηλής φωτεινότητας διαφανής οθόνη ιδανική για καταστήματα λιανικής πώλησης εμπορικά κέντρα εκθέσεων
| Διαφάνεια: | 90% |
|---|---|
| πακέτο: | Ρολό |
| Τύπος οθόνης: | ολογραφική προβολή |
Διαφανής οθόνη ολογράμματος Full HD Εξαιρετικά λεπτή, ελαφριά, μαλακή οθόνη Διαφήμιση εσωτερικού χώρου Σόου σκηνής Εμπορική χρήση
| Μετάδοση: | Έως και 90% |
|---|---|
| Λάμψη: | 4500 NIT |
| Τάση λειτουργίας: | 5V |
P7.82 Υψηλής φωτεινότητας οθόνη ολόγραφης οθόνης LED για εγκατάσταση γυαλιού Διαφανής Υπερτελής Ελαφρύτητας Μεγάλη οθόνη για εμπορικό κέντρο, παράθυρο λιανικής πώλησης και προώθηση εμπορικής επωνυμίας
| Technology: | Virtual Imaging Technology |
|---|---|
| Package: | Roll |
| Roll Size: | 1000*250mm |
Π3.91 Διαφανής ολογραφική οθόνη LED με υπερτεχνική τεχνολογία, πολύ λεπτή συγκολλητική επιφάνεια για οθόνες παραθύρων από γυαλί καταστημάτων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
Ολογραφική HD εσωτερική οθόνη διαφάνειας LED διαφήμισης P6.25 με υποστήριξη τηλεφώνου για κινούμενα σχέδια και γραφικά τοίχος βίντεο
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |

