Alle producten
zoekwoorden [ slim lightweight led display ] overeenkomen 34 producten.
P15.6 Aangepaste Grote LED Holografische Slimme App-Besturing Scherm Ultra Dunne Transparante Film Scherm Podiumshow Commerciële Etalage
| Type projector: | Galss Schermreclame |
|---|---|
| Projectie: | Directe projectie |
| Pakket: | Rollen |
Transparante LED-scherm Holografisch mesh-paneel Indoor Transparante LED-scherm Buigbaar mesh-paneel
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
P2.5 Holografisch LED-scherm Programmeerbare WiFi-besturing voor winkelvensterbeeldscherm Glas gordijnmuur Winkelcentrum Liftbeeldschermen Reclame Ultra-transparant Hoge helderheid Flexibel LED-display
| Installatiemethode: | Plafondmontage/hangend |
|---|---|
| Gewicht ca.: | 2 kg/m2 |
| Projectietype: | Voor en Achterprojectie |
SMD1010 6.25mm 16bit,De lichtemitterende chip maakt gebruik van een lichtbron op microniveau en gebruikt een vier-in-één verpakkingsmethode.
| Beschikbare maat: | White&Grey&Black |
|---|---|
| Helderheid: | 5000 nits |
| Maat: | 1500 mm * 250 mm |
P7.82 LED Holografisch Display Scherm Transparant Flexibel Hoge Helderheid LED Film Scherm voor Glazen Raam Winkelcentrum Winkelpui Reclame Display Eenvoudige Installatie Slimme Bediening HD Visueel Effect
| Afgerond: | Oogjes, gemotoriseerd, snel opvouwbaar |
|---|---|
| Oplossing: | 1920x1080 pixels |
| controlesysteem: | Nova begin |
Led Holographic 3D Film Advertentie Display Hoog helderheid Transparante Display Ideaal voor winkels Winkelcentra Expositiebooths
| Transparantie: | D1863054 |
|---|---|
| pakket: | Rollen |
| Weergavetype: | holografische projectie |
Full HD Transparent Hologram Screen Ultra Thin Lightweight Soft Screen Indoor Reclame Bühnenshow Commercieel gebruik
| Uitzending: | Tot 90% |
|---|---|
| Helderheid: | 4500 nits |
| Werkspanning: | 5V |
P7.82 Hoge helderheid LED-holografisch scherm voor glasinstallatie Transparante ultradunne lichtgewicht groot scherm voor winkelcentrum, winkelruimte en merkpromotie
| Technology: | Virtual Imaging Technology |
|---|---|
| Package: | Roll |
| Roll Size: | 1000*250mm |
P3.91 Transparant Holografisch LED-scherm Geavanceerde Technologie Ultra-dunne Zelfklevende Paneel voor Winkelruit Displays
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
Holografisch HD Indoor P6.25 Transparante LED Reclame Scherm met telefoon Ondersteuning voor Animatie & Graphics Video Wall
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |

