Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ slim lightweight led display ] Eşleşme 34 Ürünler.
P15.6 Özelleştirilmiş Büyük LED Holografik Akıllı Uygulama Kontrollü Ekran Ultra İnce Şeffaf Film Ekran Sahne Şovu Ticari Pencere
| Projector Tipi: | Gals Ekran reklamcılığı |
|---|---|
| Projeksiyon: | Doğrudan projeksiyon |
| Paket: | Rulo |
Şeffaf LED Ekran Holografik Mesh Panel İç Mekan Şeffaf LED Ekran Bükülebilir Mesh Panel
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
P2.5 Holografik LED Ekran Mağaza Pencere Ekranı için Programlanabilir WiFi Kontrolü Cam Perde Duvar Perakende Alışveriş Merkezi Asansör Ekranları Reklam Ultra Şeffaf Yüksek Parlaklık Esnek LED Ekranı
| Kurulum Yöntemi: | Tavana monte/Asma |
|---|---|
| Yaklaşık ağırlık: | 2kg/m2 |
| Projeksiyon Tipi: | Önden ve Arkadan Projeksiyon |
SMD1010 6.25mm 16bit, Işık yayan çip, mikron seviyesinde bir ışık kaynağı kullanır ve dört-bir arada paketleme yöntemini benimser. Başka elektronik bileşen yoktur.
| Boyut Mevcut: | Beyaz&Gri&Siyah |
|---|---|
| Parlaklık: | 5000 nit |
| Boyut: | 1500mm*250mm |
P7.82 LED Holografik Ekran Şeffaf Esnek Yüksek Parlaklıklı LED Film Ekranı Cam Pencere Alışveriş Merkezi Mağaza Önü Reklam Ekranı Kolay Kurulum Akıllı Kontrol HD Görsel Efekt
| Bitti: | Kuşgözü, Motorlu, Hızlı Katlama |
|---|---|
| Çözünürlük: | 1920x1080 piksel |
| Kontrol sistemi: | Nova başlangıcı |
LED Holografik 3D Film Reklam Ekranı Yüksek Parlaklık Şeffaf Ekran Perakende Mağazaları Alışveriş Merkezleri Fuar Stantları İçin İdeal
| Şeffaflık: | %90 |
|---|---|
| paket: | Rulo |
| Görüntüleme türü: | holografik projeksiyon |
Full HD Şeffaf Hologram Ekran Ultra İnce Hafif Yumuşak Ekran İç Mekan Reklamcılığı Sahne Şovu Ticari Kullanım
| Aktarma: | % 90'a kadar |
|---|---|
| Parlaklık: | 4500 nit |
| Çalışma Gerilimi: | 5V |
P7.82 Yüksek Parlaklıklı LED Holografik Ekran Cam Montajı için Şeffaf Ultra İnce Hafif Büyük Ekran Alışveriş Merkezi, Perakende Pencere ve Marka Tanıtımı için
| Technology: | Virtual Imaging Technology |
|---|---|
| Package: | Roll |
| Roll Size: | 1000*250mm |
P3.91 Şeffaf Holografik LED Ekran Gelişmiş Teknoloji Ultra İnce Yapışkan Panel Mağaza Cam Pencere Ekranları İçin
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
Animasyon ve grafik video duvarı için telefon desteği ile Holographic HD İç mekan P6.25 Şeffaf LED Reklam Ekranı
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |

