Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ slim lightweight led display ] Eşleşme 32 Ürünler.
P3.91 Esnek LED Reklam Ekranı Asansör için Holografik Şeffaf Film Alışveriş için LED Ekran
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
Kapalı Led Şeffaf Film Ekranı Reklam Tam Renkli Ekran Pencere Şeffaf Film Ekranı
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Panel ağırlığı: | 4 kg |
| Özellik: | Kolay kurulum |
P20 Led Şeffaf Film Pencere İç Mekan Cam Ekran Şeffaf Paneller Led Ekran
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Panel ağırlığı: | 4kg |
| Özellik: | Kolay kurulum |
P6.25 3D Ultra-ince Özel Esnek Led Şeffaf Ekran 5V 5000CD Holografik Ekran Akıllı Kontrol Cam Duvar Video Ekranı
| Boyut Mevcut: | Beyaz&Gri&Siyah |
|---|---|
| Parlaklık: | 5000 nit |
| Boyut: | 250mm*1000mm |
P3.91 LED Şeffaf Hologram Ekran Esnek Ultra İnce Gelişmiş Teknoloji Cam Pencere Dinamik Ekranlar için
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
P6 Yapışkan Şeffaf LED Film Ekranı, Süper İnce LED Film Ekranı
| İsim: | Yapışkan şeffaf LED film |
|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong |
| OEM veya ODM: | Evet |
Esnek Şeffaf P3.91 Holografik 3D LED Film Ekran İnce Yüksek Parlaklıkta Reklam Ekranı Cam Pencere için
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
P3.91*3.91 Ultra Hafif LED Holografik Ekran Hafif 5000CD Reklam, Etkinlikler, Perakende ve Şeffaf Reklam Cam Ekranları İçin
| Aktarma: | % 90'a kadar |
|---|---|
| forma: | 4:3 |
| proje: | Ön arka |
Şeffaf LED Ekran Holografik Mesh Panel İç Mekan Şeffaf LED Ekran Bükülebilir Mesh Panel
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
Şeffaf Holografik 3D P3.91 Dijital ve İşaret Esnek Özel Boyut Alışveriş Merkezi Cam Reklam Ekranı
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |

