Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ led grille display ] dopasowanie 121 produkty.
Indoor P3.9 500*500mm 1800-2000cd See Through Full Color RGB Mesh Grille Large Indoor Transparent Glass LED Display Panel Screen
| Jasność: | 1800-2000cd/m² |
|---|---|
| Kąt oglądania: | 160 ° |
| Wymiar ekranu: | 500*500 mm |
RGB Full Color P2.6 Wnętrze DC5V Grille LED Screen IP67 Przejrzysty ekran zasłony LED
| Nazwa produktu: | Ekran kratki LED |
|---|---|
| Piksel: | 2,6 mm |
| Kolor: | Pełny kolor |
W pełni kolorowe IP65 Przejrzysty ekran z siatką P2.6 Salę wystawienniczą Szklane okna zewnętrzne budynku Led Display Screen
| Nazwa: | Ekran kratki LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Ocena IP: | IP40 |
P2.6 Wysokiej rozdzielczości wyświetlacz LED Kolorowy wyświetlacz LED Reklamy budynkowe
| RGB: | 1R1G1B |
|---|---|
| Odświeżanie: | ≥1920 Hz |
| Życie: | 50000 godzin |
P3.9 Wysoka jasność 5000 cd wodoodporny IP67 240W LED Grille Screen do reklamy w pomieszczeniach
| Przedmiot: | Ekran kratki LED |
|---|---|
| Koraliki do lampy LED: | 1921SMD |
| Gęstość pikseli: | 32768 punktów/m² |
P2.6 Wysoka jasność 1500 cd/m² Wodoodporna siatka LED IP45 do reklam wewnętrznych i budynków
| Przedmiot: | Ekran kratki LED |
|---|---|
| Model: | XH-P2.6 |
| Koraliki do lampy LED: | 2020SMD |
Ekran z punktowymi światłami LED P100 Wodoodporny DMX SPI LED Mesh Screen
| Skala szarości: | 16bit |
|---|---|
| Gęstość pikseli: | Dostosowane |
| Rozmiar ekranu: | Dostosowywanie |
P3.91 Kratka ekranu grillowego Wodoodporny ekran LED DIP LED Zewnętrzne przezroczyste światło LED Kratka ekranu
| Nazwa produktu: | Ekran kratki LED |
|---|---|
| Woltaż: | DC5V |
| Instalacja: | Podnoszenie/instalacja pionowa |
Ekran LED ICE Full Color Grille 1500CD P3.9 Elektroniczny Ekran Reklamowy
| Nazwa: | Elektroniczny ekran wyświetlania reklam |
|---|---|
| Piksele: | 3,9 mm |
| Odświeżanie: | ≥1920 Hz |
Elastyczna instalacja Szkło Przejrzystość LED Ekran zewnętrzny Grilla Duży ekran LED
| Nazwa: | Szklany przezroczysty wyświetlacz LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Ocena IP: | IP40 |

