Alle producten
zoekwoorden [ led grille display ] overeenkomen 121 producten.
Indoor P3.9 500*500mm 1800-2000cd See Through Full Color RGB Mesh Grille Large Indoor Transparent Glass LED Display Panel Screen
| Helderheid: | 1800-2000cd/m² |
|---|---|
| kijkhoek: | 160 ° |
| Schermdimensie: | 500*500 mm |
RGB Full Color P2.6 Indoor DC5V Grille LED-scherm IP67 Transparent LED-gordijnscherm
| Productnaam: | LED Rooster Scherm |
|---|---|
| Pixelveld: | 2,6 mm |
| Kleur: | Fullor |
Full Color IP65 Transparante Rooster Schermen P2.6 Tentoonstellingszaal Glas Buiten Gebouw Raam Led Display Scherm
| Naam: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| Kastgrootte: | Aangepast |
| IP-beoordeling: | IP40 |
P2.6 High Definition LED Display Kleurrijk Gebouw Advertentie Grille LED Scherm
| RGB: | 1R1G1B |
|---|---|
| Vernieuw tarief: | ≥1920Hz |
| Leven: | 50000 uur |
P3.9 Hoge Helderheid 5000cd Waterdicht IP67 240W LED Grille Scherm voor Binnenreclame
| Item: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| LEIDENE lampparels: | 1921SMD |
| Pixeldichtheid: | 32768 punten/m2 |
P2.6 Hoge Helderheid 1500 cd/m² Waterdicht IP45 LED Grille Scherm voor Binnenreclame en Gebouwen
| Item: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| Model: | XH-P2.6 |
| LEIDENE lampparels: | 2020SMD |
Led Point Light Screen P100 Waterdicht DMX SPI LED Mesh Screen
| Grijsschaal: | 16 bit |
|---|---|
| Pixeldichtheid: | Op maat |
| Schermgrootte: | Aanpasbaar |
P3.91 Gegrilde Scherm Bar Waterdicht LED DIP Scherm LED Buiten Transparant LED Licht Gegrild Scherm
| Productnaam: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| Spanning: | DC5V |
| Installatie: | Hefen/verticale installatie |
Grille Full Color ICE LED Scherm 1500CD P3.9 Elektronisch Reclame Display Scherm
| Naam: | Elektronisch advertentiebeeldscherm |
|---|---|
| Pixels: | 3,9 mm |
| Vernieuw tarief: | ≥1920Hz |
Flexible Installation Glass Transparent LED Display Outdoor Grille Groot LED Display Scherm
| Naam: | Glas Transparante LEIDENE Vertoning |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| IP -beoordeling: | IP40 |

