Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ led grille display ] αντιστοιχία 121 προϊόντα.
Indoor P3.9 500*500mm 1800-2000cd See Through Full Color RGB Mesh Grille Large Indoor Transparent Glass LED Display Panel Screen
| Λάμψη: | 1800-2000CD/m² |
|---|---|
| γωνιά προβολής: | 160 ° |
| Διάσταση οθόνης: | 500*500mm |
RGB Έγχρωμη Οθόνη P2.6 Εσωτερικού Χώρου DC5V Grille LED, IP67 Διαφανής Οθόνη LED Curtain
| Όνομα προϊόντος: | Εικονική οθόνη οθόνης |
|---|---|
| Εικονοστοιχείο: | 2,6 χιλιοστά |
| Χρώμα: | Πλήρως χρωμάτων |
Πλήρες χρώμα IP65 Διαφανείς οθόνες πλέγματος P2.6 αίθουσα εκθέσεων γυαλί εξωτερικό κτίριο παράθυρο LED οθόνη εμφάνισης
| Όνομα: | Οθόνη μάσκας LED |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Διαβάθμιση IP: | IP40 |
P2.6 Οθόνη LED Υψηλής Ευκρίνειας Έγχρωμη Διαφήμιση Κτιρίων Grille LED Screen
| RGB: | 1R1G1B |
|---|---|
| Ρυθμός ανανέωσης: | ≥1920Hz |
| Ζωή: | 50000 ώρες |
P3.9 Υψηλή φωτεινότητα 5000cd Αδιάβροχη οθόνη πλέγματος LED IP67 240W για εσωτερική διαφήμιση
| Είδος: | Οθόνη μάσκας LED |
|---|---|
| Χάντρες λαμπτήρων οδηγήσεων: | 1921 SMD |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 32768 σημεία/μ2 |
P2.6 Schermo a griglia LED ad alta luminosità 1500 cd/m² impermeabile IP45 per pubblicità interna ed edilizia
| Είδος: | Οθόνη μάσκας LED |
|---|---|
| Μοντέλο: | XH-P2.6 |
| Χάντρες λαμπτήρων οδηγήσεων: | 2020 SMD |
Εικονική οθόνη φωτισμού LED P100 Αδιάβροχη οθόνη πλέγματος LED DMX SPI
| Γκρίζα κλίμακα: | 16bit |
|---|---|
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος οθόνης: | Προσαρμόσιμος |
P3.91 Εικονικός πίνακας σε σχάρα Πίνακας σε σχάρα Πίνακας σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη μάσκας LED |
|---|---|
| Δυναμικό: | DC5V |
| Εγκατάσταση: | Ανύψωση/κάθετη εγκατάσταση |
Οθόνη LED ICE Full Color Grille 1500CD P3.9 Ηλεκτρονική Οθόνη Διαφήμισης
| Ονομασία: | Ηλεκτρονική οθόνη εμφάνισης διαφημίσεων |
|---|---|
| Εικονοστοιχεία: | 3,9 χλστ |
| Ρυθμός ανανέωσης: | ≥1920Hz |
Ευέλικτη εγκατάσταση γυάλινη διαφανής οθόνη LED εξωτερική πλέκα μεγάλη οθόνη οθόνης LED
| Ονομασία: | Επίδειξη των διαφανών οδηγήσεων γυαλιού |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Βαθμολογία IP: | IP40 |

