Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led grille display ] Eşleşme 121 Ürünler.
Indoor P3.9 500*500mm 1800-2000cd See Through Full Color RGB Mesh Grille Large Indoor Transparent Glass LED Display Panel Screen
| Parlaklık: | 1800-2000cd/m² |
|---|---|
| Görüntüleme açısı: | 160 ° |
| Ekran boyutu: | 500*500mm |
RGB Tam Renkli P2.6 Dahili DC5V ızgara LED Ekranı IP67 Şeffaf LED Perde Ekranı
| Ürün adı: | LED Grille Ekran ekranı |
|---|---|
| Piksel perdesi: | 2,6 mm |
| Renk: | Tam renkli |
Tam Renkli IP65 Şeffaf Izgara Ekranlar P2.6 Sergi Salonu Cam Dış Mekan Bina Penceresi Led Ekran
| İsim: | LED ızgara ekranı |
|---|---|
| Dolap Boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP Derecelendirmesi: | IP40 |
P2.6 Yüksek Çözünürlüklü LED Ekran Renkli Bina Reklam Izgarası LED Ekran
| RGB: | 1R1G1B |
|---|---|
| Yenileme Hızı: | ≥1920HZ |
| Hayat: | 50000 saat |
P3.9 Yüksek Parlaklık 5000cd Su geçirmez IP67 240W LED ızgara ekranı iç mekan reklamcılığı için
| Öğe: | LED ızgara ekranı |
|---|---|
| LED lamba yuvası: | 1921SMD |
| Piksel Yoğunluğu: | 32768 nokta/m² |
P2.6 Yüksek parlaklık 1500 cd/m2 Su geçirmez IP45 LED ızgara ekranı iç mekan reklam ve bina için
| Öğe: | LED ızgara ekranı |
|---|---|
| Modeli: | XH-P2.6 |
| LED lamba yuvası: | 2020SMD |
Led Nokta Işık Ekranı P100 Su Geçirmez DMX SPI LED Mesh Ekran
| Gri ölçek: | 16bit |
|---|---|
| Piksel yoğunluğu: | Özelleştirilmiş |
| Ekran Boyutu: | Özelleştirilebilir |
P3.91 Izgara Ekran Çubuğu Su Geçirmez LED DIP Ekran LED Dış Mekan Şeffaf LED Işık Izgara Ekran
| Ürün adı: | LED ızgara ekranı |
|---|---|
| Gerilim: | DC5V |
| Kurulum: | Kaldırma/dikey kurulum |
Izgara Tam Renkli ICE LED Ekranı 1500CD P3.9 Elektronik Reklam Ekranı
| İsim: | Elektronik reklam ekranı ekranı |
|---|---|
| Piksel: | 3,9 mm |
| Yenileme Hızı: | ≥1920HZ |
Esnek Montaj Cam Şeffaf LED Ekran Dış Çaplı ızgara Büyük LED Ekranı
| İsim: | Cam Şeffaf Led Ekran |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP40 |

