Alle producten
Transparante LED-scherm 6 mm 5 V Retail Stores Luchthavens Digitale billboards Transparante LED-scherm
| Naam: | Lijm led transparant filmscherm |
|---|---|
| Schermtype: | Transparant |
| Stroom: | 600 W/m2 |
Binnen P3.9 1000*500mm Energiebesparend 4000-4500cd Hoog transparantie Gemakkelijk te installeren Transparante LED-schermwand
| Gewicht: | 3 kg/pcs |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB |
| Pixels: | 3,9 mm |
Hoge Helderheid Transparant Led Display Scherm Ultra-Dun P4 DC5V Zelfklevend Reclame Display Scherm voor Glazen Raamwand
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kastgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Indoor 500*1000mm 4000-4500cd P3.9 LED Transparant Displayscherm Film & Paneel LED Categorie LED Display
| Gebruik: | Binnen advertentiedisplay |
|---|---|
| LED -type: | SMD1921 |
| Werktemperatuur: | -20 oC tot +60 oC |
Full Color IP65 Transparante Rooster Schermen P2.6 Tentoonstellingszaal Glas Buiten Gebouw Raam Led Display Scherm
| Naam: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| Kastgrootte: | Aangepast |
| IP-beoordeling: | IP40 |
Led Mesh Pixel Screen Voor reclame P50 Buiten waterdicht Flexibel LED gordijnscherm Net Screen Pixel
| Naam: | Pixel Mesh LED Display |
|---|---|
| Kastgrootte: | Aangepast |
| IP-beoordeling: | IP67 |
P20 Customized LED Drone Outdoor Ultra-Light HD Transparent Screen IP68 DC12V Sky Display voor evenementen Concerten Huwelijk
| Verenigbaarheid: | Universeel voor de meeste drones |
|---|---|
| Duurzaamheid: | Krasbestendig en slagvast |
| Garantie: | 12 maanden beperkte garantie |
P25 LED Magic Carpet Screen Op maat gemaakte Outdoor Activity Draagbare Reclame Drone LED Flying Display Screen
| Naam: | drone-LED-display |
|---|---|
| Kastgrootte: | Aangepast |
| IP-beoordeling: | IP67 |
Flying Carpet Screen P25 Ultra-Light Mesh Fly LED Display Screen voor buitenevenementen en reclame
| Verpakking Details: | cartoons of houten |
|---|---|
| Levertijd: | 5-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
Transparante vliegende LED-scherm met drone Magic Carpet Screen LED Film Screen oplaadbaar voor buitenreclame
| Naam: | drone-LED-display |
|---|---|
| Kastgrootte: | Aangepast |
| IP-beoordeling: | IP67 |
