Alle producten
Hoge Helderheid Outdoor Transparant LED Display Scherm Gebouwgevel Reclame Video Wall Gordijn Mesh Flexibel Led Scherm
| Naam: | LED -maasscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| IP -beoordeling: | IP67 |
P3.9 RGB reclameglasvenster 1000*1000 mm Indoor waterdicht doorzichtig rasterbeeldscherm met LED-rooster
| Werktemperatuur: | -20 oC tot +60 oC |
|---|---|
| Paneelgrootte: | 1000mm x 1000mm |
| Bedrijfsspanning: | DC5V |
P6 LED-doorzichtig scherm flexibel dun hoogdoorzichtig scherm voor glazen kast en vitrine
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kastgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
2500cd Helderheid 70% Transparantie 1000*1000mm Indoor Grille Scherm Verhuur P3.9 Led Scherm Grille Scherm
| Beschermingsniveau: | IP45 |
|---|---|
| Kleur: | Volle kleur |
| Grijsschaal: | 16 bit |
P2.6 Indoor LED Display Full Color LED Grille Screen op Glazen Raam Transparant Scherm Reclame Grille
| Naam: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| IP -beoordeling: | IP40 |
Led Film Glass Sticker Indoor Flexible Screen Full Color Window Transparent Led Display Voor glazen muur
| Naam: | Transparante LED-displayfilm |
|---|---|
| Materiaal: | PC |
| Kleur: | RGB |
IP67 Waterdicht 12V Transparant Full Color LED Mesh Scherm Video Grid Scherm Gebouw Puntlichten voor Buitengebruik
| Naam: | LED-gaaswand |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| IP -beoordeling: | IP67 |
Smart Outdoor Waterproof IP67 Permanent Kerst Led Pixel Point Light DC12v DMX512 Led Point Lights
| Naam: | LED -maasscherm |
|---|---|
| Kastgrootte: | Aangepast |
| IP-beoordeling: | IP67 |
P6 Transparante LED Glas Display Film Flexibel Scherm voor High-End Retail & Kantoren
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
Beschrijving Transparant LCD-scherm De ultieme displayoplossing voor uw bedrijf
| Status Code: | 403 |
|---|---|
| Description: | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Server: | openresty |
