Wszystkie produkty
Jasny, zewnętrzny, przezroczysty ekran LED, fasada budynku, reklama, ściana wideo, kurtyna, siatka, elastyczny ekran LED
| Nazwa: | Ekran siatki LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Ocena IP: | IP67 |
P3.9 RGB Reklamowe okna szklane 1000*1000 mm Wnętrze wodoodporne Przejrzystość sieci LED Grille Screen
| Temperatura pracy: | -20 ~+60 ºC |
|---|---|
| Rozmiar panelu: | 1000 mm x 1000 mm |
| Napięcie robocze: | DC5V |
P6 Ekran przezroczysty LED Elastyczny Cienkie Wysokiej Przejrzystości Wyświetlacz do Szklanej Szafki i Okna Sklepów
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmu LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
Jasność 2500 cd 70% Przezroczystości 1000*1000mm Wewnętrzny Ekran Kratowy Wynajem P3.9 Ekran Led Kratowy
| Poziom ochrony: | IP45 |
|---|---|
| Kolor: | Pełny kolor |
| Skala szarości: | 16-bitowy |
P2.6 Wewnętrzny Wyświetlacz LED Pełnokolorowy Ekran Kratowy LED na Szklanym Oknie Przezroczysty Ekran Reklamowy Kratowy
| Nazwa: | Ekran kratki LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Ocena IP: | IP40 |
Naklejka na szklaną folię Led Kryty, elastyczny ekran, pełnokolorowe okno, przezroczysty wyświetlacz LED do szklanej ściany
| Nazwa: | Przezroczysta folia wyświetlaczy LED |
|---|---|
| Tworzywo: | komputer |
| Kolor: | RGB |
Wodoodporny IP67 Przezroczysty Pełnokolorowy Ekran LED Mesh Ekran Wideo Siatkowy Ekran Budowlany Światła Punktowe do Użytku Zewnętrznego
| Nazwa: | Ściana siatki LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Ocena IP: | IP67 |
Inteligentne zewnętrzne wodoodporne IP67 stałe Boże Narodzenie Led Pixel Point Light DC12v DMX512 Led Point Lights
| Nazwa: | Ekran siatki LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Ocena IP: | IP67 |
P6 Przejrzysty film LED ze szkła ekranu elastyczny do sprzedaży detalicznej i biura
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
Opis Przezroczysty ekran LCD Najlepsze rozwiązanie wyświetlaczy dla Twojej firmy
| Status Code: | 403 |
|---|---|
| Description: | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Server: | openresty |
