Wszystkie produkty
P4 Najlepszy efekt Dc5V Wysoka jasność 3000cd Przezroczysty wyświetlacz LED do szklanej ściany Media Facade
| Nazwa: | Przezroczysty ekran wyświetlacza |
|---|---|
| Wymiar ekranu: | Dostosowane |
| Temperatura pracy: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
W pełni kolorowe IP65 Przejrzysty ekran z siatką P2.6 Salę wystawienniczą Szklane okna zewnętrzne budynku Led Display Screen
| Nazwa: | Ekran kratki LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Ocena IP: | IP40 |
Wewnętrzny ekran LED przezroczysty 500*1000mm 4000-4500cd P3.9 Film i panel LED Kategoria: Wyświetlacze LED
| Stosowanie: | Wyświetlacz reklamowania w pomieszczeniach |
|---|---|
| Typ LED: | SMD1921 |
| Temperatura pracy: | -20 ~+60 ºC |
Wnętrze P3.9 1000*500mm Oszczędność energii 4000-4500cd Wysoka przejrzystość Łatwe zainstalowanie Przejrzysty ekran LED
| Waga: | 3 kg/kł. |
|---|---|
| Temperatura barwowa: | RGB |
| Piksele: | 3,9 mm |
Przejrzysty wyświetlacz LED 6mm 5V Sklepy detaliczne Lotniska Digital Billboards
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmowy z LED LED |
|---|---|
| Typ ekranu: | Przezroczysty |
| Moc: | 600 W/M2 |
Premium P6 Komercyjny przezroczysty ekran LED
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Elastyczny, foliowy, przezroczysty wyświetlacz LED P5 do okien szklanych, do użytku komercyjnego
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Przezroczysty ekran LED P6 do biur i handlu detalicznego – elastyczne rozwiązanie w postaci przezroczystego wyświetlacza foliowego
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Szklany wyświetlacz LED przezroczysty elastyczny przezroczysty ekran LED do sprzedaży detalicznej i architektury
| Nazwa produktu: | 403 Zabronione |
|---|---|
| Kod statusu: | 403 |
| Opis: | Serwer zrozumiał żądanie, ale odmawia jego spełnienia. |
3D Ultra-Clear Transparent LED Display Screen 5mm Smart Control Idealny do ekranu reklamowego na zewnątrz i w pomieszczeniach
| System oprogramowania: | Nova |
|---|---|
| Pionowy piksel: | 5 mm |
| Odświeżanie: | ≥8000 Hz |
