همه محصولات
صفحه نمایش LED شفاف در فضای باز با روشنایی بالا، دیوار ویدئویی تبلیغاتی نمای ساختمان، پرده مش انعطاف پذیر LED
| نام: | صفحه مش LED |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| رتبه IP: | IP67 |
P3.9 پنجره شیشه ای تبلیغاتی RGB 1000*1000mm در فضای داخلی ضد آب صفحه نمایش شبکه شفاف LED Grille Screen
| دمای عمل: | -20 ~+60 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| اندازه تابلو: | 1000mm x 1000mm |
| ولتاژ عملیاتی: | DC5V |
P6 صفحه نمایش شفاف LED انعطاف پذیر نازک شفافیت بالا برای کابینت شیشه ای و پنجره فروشگاه
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینت: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
روشنایی 2500cd، شفافیت 70%، اندازه 1000*1000 میلیمتر، صفحه نمایش مشبک داخلی اجارهای P3.9، صفحه نمایش LED مشبک
| سطح حفاظت: | IP45 |
|---|---|
| رنگ: | رنگ کامل |
| مقیاس خاکستری: | 16 بیت |
صفحه نمایش LED داخلی P2.6 صفحه مشبک LED تمام رنگی روی پنجره شیشه ای صفحه مشبک تبلیغاتی شفاف
| نام: | صفحه مشبک LED |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| رتبه IP: | IP40 |
برچسب فلمی شیشه ای داخل خانه صفحه انعطاف پذیر تمام رنگی پنجره شفاف LED برای دیوار شیشه ای
| نام: | فیلم نمایشگر LED شفاف |
|---|---|
| مواد: | کامپیوتر |
| رنگ: | RGB |
IP67 ضد آب 12 ولت صفحه نمایش مشبک LED تمام رنگی شفاف چراغ های نقطه ای ساختمان برای استفاده در فضای باز
| نام: | دیوار مش |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| رتبه IP: | IP67 |
چراغ های پنبه ای هوشمند در فضای باز IP67 چراغ های پنبه ای LED کریسمس دائمی DC12v DMX512
| نام: | صفحه مش LED |
|---|---|
| اندازه کابینت: | سفارشی |
| رتبه بندی IP: | IP67 |
P6 فیلمی شفاف شیشه ای LED صفحه نمایش انعطاف پذیر برای خرده فروشی و دفاتر پیشرفته
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
توضیحات صفحه نمایش شفاف ال سی دی راه حل نهایی نمایش برای کسب و کار شما
| Status Code: | 403 |
|---|---|
| Description: | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Server: | openresty |
