Όλα τα Προϊόντα
Οθόνη LED εξωτερικού χώρου υψηλής φωτεινότητας, διαφανής, για διαφήμιση προσόψεων κτιρίων, τοίχος βίντεο, κουρτίνα, πλέγμα, εύκαμπτη οθόνη LED
| Ονομα: | Οθόνη LED Mesh |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
Π3.9 RGB διαφημιστικό γυάλινο παράθυρο 1000*1000mm εσωτερική αδιάβροχη διαφανής οθόνη πλέγματος LED
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 oC έως +60 oC |
|---|---|
| Μέγεθος πάνελ: | 1000mm X 1000mm |
| Τάση λειτουργίας: | DC5V |
Ελαστική λεπτή υψηλής διαφάνειας οθόνη για γυάλινο ντουλάπι και βιτρίνα
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
2500cd φωτεινότητα 70% διαφάνεια 1000*1000mm Εσωτερική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική
| Επίπεδο προστασίας: | IP45 |
|---|---|
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα |
| Γκρίζα κλίμακα: | 16 bit |
P2.6 Εσωτερική Οθόνη LED Πλήρους Χρώματος Οθόνη Πλέγματος LED σε Γυάλινο Παράθυρο Διαφανής Οθόνη Διαφήμισης Πλέγματος
| Ονομα: | Οθόνη μάσκας LED |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Βαθμολογία IP: | IP40 |
Αυτοκόλλητο γυαλιού μεμβράνης Led Εσωτερική ευέλικτη οθόνη Πλήρες έγχρωμο παράθυρο Διαφανής οθόνη LED για γυάλινο τοίχο
| Όνομα: | Διαφανές φιλμ οθόνης LED |
|---|---|
| Υλικό: | Η/Υ |
| Χρώμα: | RGB |
IP67 Αδιάβροχη 12V Διαφανής Έγχρωμη Οθόνη LED Mesh Video Grid Φωτιστικά Σημείων Κτιρίων για Εξωτερική Χρήση
| Ονομα: | Διχτυωτός Τοίχος LED |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
Έξυπνο εξωτερικό αδιάβροχο IP67 μόνιμο χριστουγεννιάτικο φως LED πικσελικής οθόνης DC12v DMX512 φώτα LED
| Όνομα: | Οθόνη LED Mesh |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Διαβάθμιση IP: | IP67 |
P6 Διαφανής ταινία οθόνης LED γυαλιού Εύκαμπτη οθόνη για καταστήματα λιανικής και γραφεία υψηλών προδιαγραφών
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
Περιγραφή Διαφανής οθόνη LCD Η απόλυτη λύση οθόνης για την επιχείρησή σας
| Status Code: | 403 |
|---|---|
| Description: | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Server: | openresty |
