Όλα τα Προϊόντα
Διαφανής οθόνη LED 6mm 5V Καταστήματα λιανικής πώλησης Αεροδρόμια Ψηφιακές πινακίδες Διαφανής οθόνη LED
| Όνομα: | Συγκολλητική διαφανή οθόνη LED |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | Διαφανής |
| Εξουσία: | 600W/m2 |
Εσωτερική P3.9 1000*500mm Εξοικονόμηση Ενέργειας 4000-4500cd Υψηλής Διαφάνειας Εύκολη Εγκατάσταση Διαφανής Οθόνη LED
| Βάρος: | 3 kg/τμήμα |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
| Εικονοστοιχεία: | 3,9 χιλιοστά |
Διαφανής οθόνη LED υψηλής φωτεινότητας Εξαιρετικά λεπτή P4 DC5V Αυτοκόλλητη οθόνη διαφήμισης για τοίχο γυάλινου παραθύρου
| Όνομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Εσωτερικός χώρος 500*1000mm 4000-4500cd P3.9 LED Διαφανής οθόνη οθόνης Φιλμ & Πάνελ LED Κατηγορία LED οθόνη
| Χρήση: | Εσωτερική οθόνη διαφημίσεων |
|---|---|
| Τύπος LED: | SMD1921 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 oC έως +60 oC |
Πλήρες χρώμα IP65 Διαφανείς οθόνες πλέγματος P2.6 αίθουσα εκθέσεων γυαλί εξωτερικό κτίριο παράθυρο LED οθόνη εμφάνισης
| Όνομα: | Οθόνη μάσκας LED |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Διαβάθμιση IP: | IP40 |
Εικονική οθόνη για διαφήμιση P50 εξωτερική αδιάβροχη ευέλικτη οθόνη κουρτίνας LED Net Screen Pixel
| Όνομα: | Οθόνη LED Pixel Mesh |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Διαβάθμιση IP: | IP67 |
P20 Προσαρμοσμένο LED Drone Εξωτερική Υπερφωτεινή HD Διαφανής Εικόνα IP68 DC12V Sky Display για Εκδηλώσεις Συναυλίες Γάμος
| Αρμονία: | Universal για τα περισσότερα Drones |
|---|---|
| Αντοχή: | Ανθεκτικό στις γρατσουνιές και στις κρούσεις |
| Εγγύηση: | 12 Μήνες Περιορισμένη Εγγύηση |
P25 LED Magic Carpet Screen Προσαρμοσμένη εξωτερική δραστηριότητα φορητή διαφήμιση Drone LED Flying Display Screen
| Όνομα: | Οθόνη LED drone |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Διαβάθμιση IP: | IP67 |
Εικονική οθόνη LED για εξωτερικές εκδηλώσεις και διαφήμιση
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | κινούμενα σχέδια ή ξύλινα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-15 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
Διαφανής πτητική οθόνη LED με οθόνη μαγικού χαλιού Drone οθόνη ταινίας LED οθόνη επαναφορτιζόμενη για εξωτερική διαφήμιση
| Όνομα: | Οθόνη LED drone |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Διαβάθμιση IP: | IP67 |
