Alle producten
P4 Hoge transparantie Flexible LED Display Screen Glasvenster Indoor Advertising Led Transparent Film
| LED -chip: | SMD1314 |
|---|---|
| Kijkhoek: | 160 ° |
| Kleur: | Volle kleur |
P6 90% helderheid 2800cd Transparent LED-scherm Ultra-slim bar design 240x1000mm
| Helderheid: | 2800cd/m² |
|---|---|
| LED -apparaat: | WE2121RGB-IC |
| LED -type: | SMD2121 |
P25 Vliegend LED-scherm Vliegend gaas LED-scherm Drone LED Zacht scherm Reclame Drones Vliegen met Drone Show met Drone
| Verpakking Details: | cartoons of houten |
|---|---|
| Levertijd: | 5-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
P4 Venster Innenglas Transparent Led Film Display Transparent Panels Led Strip Mesh Display Screen
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Paneelgewicht: | 4 kg |
| Functie: | Eenvoudige installatie |
P20 Outdoor DC12V LED Display Screen voor Drone Flying Event Reclame Lichtscherm Locatie Hangend Vliegen
| Materiaal: | PC |
|---|---|
| Verenigbaarheid: | Universeel voor de meeste dronemodellen |
| Installatie: | Eenvoudig clip-on-ontwerp |
7500cd/sqm Helderheid Drone LED Display IP65 Waterdicht 100000 uur Levensduur Voor festivals Stadions
| Schermdimensie: | Aangepast, op maat gemaakt, 5m x 3m, |
|---|---|
| Buisschipkleur: | Volle kleur |
| Gebruik: | Buiten, binnen, semi-outdoor |
Zeer Transparante LED Transparante Film Display 5v voor Winkelruiten & Etalage Reclame
| Naam: | Super slanke transparante LED -displayfilm |
|---|---|
| OEM of ODM: | Ja |
| Pixelhoogte: | P6 |
P25 Flexible 3D Sky Display App Control IP68 Buiten waterdicht Lichtgewicht Led Drone Screen Light Show Projecten Festivals Stadionoptredens
| Afmetingen: | Aangepast |
|---|---|
| Kleur: | Transparant |
| Gewicht: | 1KG |
P15 Ultra-Dun Textiel LED Zacht Scherm Buiten Hijsbaar Magisch Tapijt Display Drone Vliegend Transparant Scherm Digitale Poster
| Schermgrootte: | 2*4m |
|---|---|
| Helderheid: | 4500cd |
| Opslagtemperatuur: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
P15 Hoge helderheid RGB Drone Flying LED Screen Mesh IP67 Waterdicht Programmeerbaar
| Packaging Details: | carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 3-25days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
