All Products
P4 High Transparency Flexible LED Display Screen Glass Window Indoor Advertising Led Transparent Film
| LED Chip: | SMD1314 |
|---|---|
| Viewing Angle: | 160° |
| Color: | Full Color |
P6 90% Clarity 2800cd Transparent LED Screen Ultra-Slim Bar Design 240x1000mm
| Brightness: | 2800cd/m² |
|---|---|
| Led Device: | WE2121RGB-IC |
| Led Type: | SMD2121 |
P25 Flying LED Screen Flying Mesh Led Screen Drone Led Soft Screen Advertising Drones Flying with Drone Show with Drone
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P4 Window Indoor Glass Transparent Led Film Display Transparent Panels Led Strip Mesh Display Screen
| Operating Temperature: | -20℃~+65℃ |
|---|---|
| Panel Weight: | 4kg |
| Feature: | Easy Installation |
P20 Outdoor DC12V LED Display Screen for Drone Flying Event Advertisement Light Screen Venue Hanging Flying
| Material: | PC |
|---|---|
| Compatibility: | Universal For Most Drone Models |
| Installation: | Easy Clip-On Design |
7500cd/sqm Brightness Drone LED Display IP65 Waterproof 100000-hour Lifespan For Festivals Stadiums
| Screen Dimension: | Customized,Custom Made,5m X 3m, |
|---|---|
| Tube Chip Color: | Full Color |
| Usage: | Outdoor,Indoor,Semi-outdoor |
High-Transparency LED Transparent Film Display 5v for Retail Windows & Storefront Advertisment
| Name: | Super Slim Transparent LED Display Film |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Pixel Pitch: | P6 |
P25 Flexible 3D Sky Display App Control IP68 Outdoor Waterproof Lightweight Led Drone Screen Light Show Projects Festivals Stadium Performances
| Dimensions: | Custom |
|---|---|
| Color: | Transparent |
| Weight: | 1kg |
P15 Ultra-Thin Textile LED Soft Screen Outdoor Hoisting Magic Carpet Display Drone Flying Transparent Screen Digital Poster
| Screen Size: | 2*4m |
|---|---|
| Brightness: | 4500cd |
| Storage Temperature: | -20℃~60℃ |
P15 High Brightness RGB Drone Flying LED Screen Mesh IP67 Waterproof Programmable
| Packaging Details: | carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 3-25days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
