Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ p2 5 holographic transparent screen ] dopasowanie 7 produkty.
P2.5 Holograficzny niewidzialny ekran Cienkie i lekkie latające 3D wyświetlacze LED Holograficzny przezroczysty ekran
| ROZMIAR: | Dostosowane |
|---|---|
| Nazwa produktu: | ekran holograficzny |
| technologia: | Technologia wirtualnego obrazowania |
3000cd P2.5 Wewnętrzny Niewidzialny Cyfrowy Holograficzny Przejrzysty Led Reklamowy Ekran Szklane Okno Centrum handlowe
| Technologia: | projekcja holograficzna |
|---|---|
| Czas życia: | 100000 godz |
| Materiał szafki: | Odlew aluminiowy |
P2.5 Holograficzny ekran LED Programatyczna kontrola WiFi dla wyświetlacza okna sklepu Szklane zasłony ścienne Sprzedaż detaliczna w centrum handlowym Ekrany windy Reklama Ultraprzezroczysta Wysoka jasność Elastyczny wyświetlacz LED
| Metoda instalacji: | Montowany na suficie/wiszący |
|---|---|
| Waga ok: | 2 kg/m2 |
| Typ projekcji: | Projekcja przednia i tylna |
LED o wysokiej przezroczystości P2.5 Ultra Light Soft HD Holograficzny wyświetlacz 2500CD do reklamy w centrach handlowych, wystaw i witryn sklepowych
| Typ wyświetlacza: | projekcja holograficzna |
|---|---|
| Waga ok: | 2 kg/m2 |
| System: | System hologramów Musion Eyeliner |
Elastyczny P2.5 12V Klejany ekran LED Film Holograficzny ekran LED do reklamy okien szklanych
| Przedmiot: | ekran holograficzny LED |
|---|---|
| Skok jednostki: | 1200 x 250 mm |
| Gęstość pikseli: | 160000dots/㎡ |
P2.5 Przezroczysty wyświetlacz LED, ściana wideo, hologram, ekran holograficzny, hologram 3D, elastyczny panel o dużych rozmiarach
| Przezroczystość: | 95% |
|---|---|
| projekt: | Przód i tył |
| Interfejs: | 3m/5m/7m |
P2.5 Ekran LED Holograficzny do Reklam na Okna o Wysokiej Przezroczystości z Animacją, Sterowanie przez Aplikację/WiFi, Inteligentna Folia Transparentna
| Kolor filmu: | Przezroczysty |
|---|---|
| Samoprzylepny: | Tak |
| Odśwież.: | 60 Hz |
1

