Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ p2 5 holographic transparent screen ] Eşleşme 7 Ürünler.
P2.5 Holografik Görünmez Ekran İnce ve Hafif 3D Uçan LED Ekran Holografik Şeffaf Ekran
| BOYUT: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ürün adı: | Holografik Ekran |
| teknoloji: | Sanal Görüntüleme Teknolojisi |
3000cd P2.5 İç mekan Görünmez Dijital Holografik Şeffaf LED Reklam Ekranı Cam Pencere Alışveriş merkezi
| Teknoloji: | holografik projeksiyon |
|---|---|
| Yaşam Süresi: | 100000 saat |
| Dolap Malzemesi: | Döküm Alüminyum |
P2.5 Holografik LED Ekran Mağaza Pencere Ekranı için Programlanabilir WiFi Kontrolü Cam Perde Duvar Perakende Alışveriş Merkezi Asansör Ekranları Reklam Ultra Şeffaf Yüksek Parlaklık Esnek LED Ekranı
| Kurulum Yöntemi: | Tavana monte/Asma |
|---|---|
| Yaklaşık ağırlık: | 2kg/m2 |
| Projeksiyon Tipi: | Önden ve Arkadan Projeksiyon |
LED Yüksek Şeffaflık P2.5 Ultra Işık Yumuşak HD Holografik Ekran Alışveriş Merkezi Reklam Sergi Pencere Ekranı 2500CD
| Görüntüleme türü: | holografik projeksiyon |
|---|---|
| Yaklaşık ağırlık: | 2kg/m2 |
| Sistem: | Musion Eyeliner Hologram Sistemi |
Esnek P2.5 12V yapışkan LED Film Ekranı Cam Pencere Reklamı için Holografik LED Ekranı
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Birim Aralığı: | 1200X250mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 160000dots/㎡ |
P2.5 Şeffaf LED Ekran Video Duvar Hologram Holografik Ekran 3D Hologram Esnek Büyük Boyutlu Panel
| Şeffaflık: | %95 |
|---|---|
| proje: | Ön arka |
| Arayüz: | 3m/5m/7m |
P2.5 Yüksek Şeffaflık Pencere Reklam Holografik LED Ekran Animasyon Uygulama/WiFi Kontrol Akıllı Şeffaf Film
| Film rengi: | L/C,T/T |
|---|---|
| Kendinden yapışkanlı: | Evet |
| yenileme hızı: | SKD61 |
1

