Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ p2 5 holographic transparent screen ] αντιστοιχία 7 προϊόντα.
P2.5 Ολογραφική Αόρατη Οθόνη Λεπτή και Ελαφριά 3D Οθόνη LED που Πετάει Ολογραφική Διαφανής Οθόνη
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Ολογραφική οθόνη |
| τεχνολογία: | Τεχνολογία εικονικής απεικόνισης |
3000cd P2.5 εσωτερικό αόρατο ψηφιακό ολογραφικό διαφανές LED διαφημιστικό οθόνο γυάλινο παράθυρο εμπορικό κέντρο
| Τεχνολογία: | ολογραφική προβολή |
|---|---|
| Χρόνος Ζωής: | 100000h |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο χύτευσης με χύτευση |
Οθόνη LED Holographic P2.5 με Προγραμματιζόμενο Έλεγχο WiFi για Βιτρίνα Καταστήματος, Γυάλινο Τοίχο Κουρτίνας, Οθόνες Ανελκυστήρα Εμπορικού Κέντρου, Διαφήμιση, Εξαιρετικά Διαφανής, Υψηλής Φωτεινότητας, Εύκαμπτη Οθόνη LED
| Μέθοδος Εγκατάστασης: | Τοποθετημένο στην οροφή/Κρεμαστό |
|---|---|
| Βάρος περίπου: | 2 kg/τ.μ. |
| Τύπος προβολής: | Μπροστινό και πίσω μέρος προβολή |
LED Υψηλής Διαφάνειας P2.5 Εξαιρετικά Ελαφριά Μαλακή HD Ολογραφική Οθόνη 2500CD για Διαφήμιση σε Εμπορικά Κέντρα, Εκθέσεις και Βιτρίνες
| Τύπος οθόνης: | ολογραφική προβολή |
|---|---|
| Βάρος περίπου: | 2 kg/τ.μ. |
| Σύστημα: | Σύστημα ολογράμματος Musion Eyeliner |
Ευέλικτη οθόνη ταινίας LED 12V για διαφήμιση γυάλινων παραθύρων
| Είδος: | οθόνη ολογραφίας LED |
|---|---|
| Ενότητα Pitch: | 1200X250mm |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 160000DOTS/㎡ |
P2.5 Διαφανής οθόνη με LED οθόνη οθόνης οθόνης ολόγραμμα ολόγραφική οθόνη 3D ολόγραμμα ευέλικτος μεγάλος πίνακας
| Διαφάνεια: | 95% |
|---|---|
| σχέδιο: | Front&Rear |
| Διασύνδεση: | 3m/5m/7m |
P2.5 Οθόνη LED για Διαφήμιση Παραθύρων Υψηλής Διαφάνειας με Ολογραφικό Εφέ και Έλεγχο μέσω Εφαρμογής/WiFi Έξυπνο Διαφανές Φιλμ
| Κινηματογραφικό χρώμα: | Διαφανής |
|---|---|
| Αυτοκόλλητο: | Ναί |
| ανανεωτικό ποσοστό: | 60Hz |
1

